ابراز تاسف از مقایسه احکام اخیر با احکام اختلاس‌گران

۱۰ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۴:۰۷ کد : ۶۰۴۷ اصلی سیاسی
سلحشوری با یادآوری اصل ۲۷ قانون اساسی، بازداشت‌هایی که در روز کارگر انجام شده است را یادآور شد و ضمن انتقاد از میزان حکم‌های صادر شده برای افرادی مانند، مرضیه امیری و عاطفه رنگریز و نوشین جعفری، مقایسه این احکام با احکامی برای اختلاس‌گران را قابل تاسف دانست.
ابراز تاسف از مقایسه احکام اخیر با احکام اختلاس‌گران

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:   عضو فراکسیون زنان مجلس نسبت به میزان حکم صادر شده برای برخی بازداشتی‌های اخیر انتقاد کرد و از دستگاه‌های مرتبط اعمال رافت اسلامی برای آن‌ها را خواستار شد.
 پروانه سلحشوری، عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی ضمن تسلیت ایام شهادت امام حسین (ع) بیان کرد: حسین بن علی (ع) به ما آموخت که اگر دین ندارید آزاده باشید، اما سوال این جا است که ما چقدر به پیام آزادگی امام (ع) گوش جان می‌سپاریم؟

 

وی با یادآوری اصل 27 قانون اساسی، بازداشت‌هایی که در روز کارگر انجام شده است را یادآور شد و ضمن انتقاد از میزان حکم‌های صادر شده برای افرادی مانند، مرضیه امیری و عاطفه رنگریز و نوشین جعفری، مقایسه این احکام با احکامی برای اختلاس‌گران را قابل تاسف دانست.

 

این عضو کمیسیون فرهنگی در پایان گفت: آن زمانی که حجت الاسلام و المسلیمن رئیسی برای ریاست دستگاه قضا آمدند حرف‌های‌شان در دل مردم یادآور عدالت و دادخواهی بود، اما واسفا که دوباره شاهد تکرار احکامی هستیم که روسای پیشین قوه قضاییه بر آن تاکید داشتند.

 

منبع: ایسنا 

کلید واژه ها: سلحشوریپروانه سلحشوریاحکام قضاییاحکام روز کارگروقایع اتفاقیهرئیسیاحکام اخیر


نظر شما :