آیفون ۱۱ رونمایی می شود

۰۹ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۶:۲۲ کد : ۶۰۲۵ اصلی علم و فناوری
مدتی پیش اعلام شد که اپل در تاریخ ۱۰ سپتامبر برابر با ۱۹ شهریور ماه از آیفون ۱۱، آیفون ۱۱ پرو، آیفون ۱۱ پرو مکس رونمایی می کند. اما این اعلان تایید رسمی نشد.
آیفون ۱۱ رونمایی می شود

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:  سالهاست که اپل پیش از رونمایی از محصولات اصلی یک ثبت پیش سفارشات انجام می دهد. اگر این ثبت دقیق باشد بنابراین خانواده جدید آیفون 11 از 29 شهریور ماه در دسترس است. درواقع دقیقا یک هفته پس از ثبت سفارشات می توانیم انتظار داشته باشیم آیفون های جدید را دریافت کنیم.

بنابراین ، اگرچه ما نمی توانیم این شایعه را تأیید کنیم ، اما با توجه به این که سیستم سنتی اپل برای سفارشات بر پایه ارسال یک هفته پس از ثبت سفارش است بنابراین به نظر طبیعی می رسد که انتظار داشته باشیم آیفون ها در تاریخ 29 شهریور ماه رونمایی شوند.

آنچه مهم است این است که بر خلاف اتفاقی که در دو سال گذشته افتاد ، هر سه مدل آیفون 11 به طور هم زمان عرضه می شوند. در سال 2018 آیفون XS و XS Max بر اساس برنامه یاد شده رایج اپل رونمایی شدند اما آیفون XR در ماه اکتبر به بازار آمد. سال قبل تر نیز  آیفون 8 و آیفون 8 پلاس به موقع به بازار عرضه شدند ، اما آیفون X در ماه نوامبر آن سال به فروشگاه ها وارد شد.

کلید واژه ها: ای فون اپل ایفون 9 رونمایی از آیفن9 ایفون 11


نظر شما :