روحانی به مجلس می رود

۰۶ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۲ کد : ۵۹۵۷ اصلی سرخط اخبار
امیری گفت: دو وزیر پیشنهادی در جلسات کمیسیون‌ها و فراکسیون‌های مجلس حضور یافته، پاسخگوی سوالات نمایندگان هستند و دیدگاه‌ها و برنامه‌های خود را بیان می‌کنند. ما بسیار امیدواریم که این دو وزیر پیشنهادی اعتماد بالای نمایندگان مجلس را به دست آورند. انتهای پیام

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:  معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: جلسه رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت با حضور رئیس جمهور برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، حسینعلی امیری در حاشیه جلسه امروز هیأت دولت با اشاره به اینکه سه‌شنبه هفته بعد جلسه رأی اعتماد به حاجی میرزایی به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش و مونسان به عنوان وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار می‌شود، اظهار کرد: رئیس جمهور در جلسه علنی مجلس حضور یافته و وزرای پیشنهادی را معرفی می‌کند و از برنامه‌های آن‌ها دفاع خواهد کرد.

وی در ادامه افزود: دو وزیر پیشنهادی در جلسات کمیسیون‌ها و فراکسیون‌های مجلس حضور یافته، پاسخگوی سوالات نمایندگان هستند و دیدگاه‌ها و برنامه‌های خود را بیان می‌کنند. ما بسیار امیدواریم که این دو وزیر پیشنهادی اعتماد بالای نمایندگان مجلس را به دست آورند.

انتهای پیام

کلید واژه ها: حسن روحانیرای اعتمادوزیر آموزش و پرورشوزیر گردشگریوقایع اتفاقیهحضور روحانی در مجلس


نظر شما :