مشکلی به نام فقدان کارت سوخت

۰۴ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۷:۰۸ کد : ۵۹۰۳ اصلی سرخط اخبار
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با بیان اینکه "حدود ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر متقاضی صدور کارت سوخت المثنی تاکنون ثبت نام کرده اند"، گفت: از این تعداد، تا امروز حدود یک میلیون و ۹۰۰ هزار کارت سوخت المثنی صادر شده است و صدور بقیه در دست اقدام است.

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با بیان اینکه "حدود ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر متقاضی صدور کارت سوخت المثنی تاکنون ثبت نام کرده اند"، گفت: از این تعداد، تا امروز حدود یک میلیون و ۹۰۰ هزار کارت سوخت المثنی صادر شده است و صدور بقیه در دست اقدام است.

فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار داشت: با اطلاعیه جدیدی که روز جمعه اول شهریورماه مبنی بر کاهش حجم سوخت‌گیری با کارت جایگاه‌داران در هر نوبت به 30 لیتر اعلام شد، در طی روزهای ابتدایی هفته جاری نسبت به قبل، استفاده مردم از کارت سوخت شخصی بیشتر شد اما برای اعلام رسمی اینکه چقدر با افزایش استقبال مردم در استفاده کارت سوخت شخصی مواجه هستیم، هنوز زود است و باید یک زمانی از اطلاعیه روز جمعه بگذرد و رفتار مردم مورد پایش قرار گیرد.

وی افزود: اینکه باز هم کارت سوخت جایگاه‌داران با محدودیت بیشتر مواجه می‌شود و یا حتی شاهد حذف کارت جایگاه‌دار خواهیم بود یا خیر، هنوز در این باره تصمیم‌گیری نشده است.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با بیان اینکه "کار صدور کارت سوخت با سرعت هرچه تمام‌تر در حال انجام است و آمارها نشان می دهد با سرعتی بیشتر از هر زمان دیگری این فرآیند درحال انجام است"، گفت: در حال حاضر بیش از یک‌میلیون کارت سوختی که صادر شده و هم مربوط به خودروهای نوشماره و هم مربوط به صدور کارت المثنی است، در باجه‌های پست معطل حضور مردم است.

وی افزود: متقاضیان کارت سوخت المثنی حتما به سایت epolice.ir مراجعه کنند و از وضعیت صدور کارت سوخت خود مطلع شوند.

کاهی با بیان اینکه "حدود 3 میلیون و 500 هزار نفر متقاضی صدور کارت سوخت المثنی تاکنون ثبت نام کرده اند"، گفت: از این تعداد، تا امروز حدود یک میلیون و 900 هزار کارت سوخت المثنی صادر شده است و صدور بقیه نیز در دست اقدام است.

کلید واژه ها: کارت سوخت سوخت قاچاق سوخت قدان کارت سوخت وقایع اتفاقی ثبت نام کارت سوخت


نظر شما :