ظرفیت پایداری ها در حد هیات است نه کشور داری

۲۸ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۵:۰۹ کد : ۵۷۲۷ اصلی سرخط اخبار
عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: بزرگترین اشتباه و بدترین خصلت پایداری این است که در تمام زمینه ها اعم از مالی، اعتقادی، فرهنگی و نظامی خودش را برتر از همه تشکل ها و آحاد ملت می داند.

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:  احمد کریمی اصفهانی در پاسخ به ادعاهای محصولی که گفته اصولگرایان دکان باز کردند و تنها مجموعه ای که از نظام پول نگرفته پایداری است، بیان کرد: بزرگترین اشتباه و بدترین خصلت پایداری این است که در تمام زمینه ها اعم از مالی، اعتقادی، فرهنگی و نظامی خودش را برتر از همه تشکل ها و آحاد ملت می داند.

وی افزود: پایداری ها معتقدند بهترین و عالی ترین نامزد برای مجلس و ریاست جمهوری گزینش می کند و مورد حمایت قرار می دهد. اعضای جبهه پایداری خوب هستند برای اینکه دور هم جمع شوند و یکسری کارهای هیأتی انجام دهند اما هرگز ظرفیت اداره مجلس، ریاست جمهوری و کشور را ندارند.

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: مکرر با اعضای جبهه پایداری صحبت داشتم و معتقدم مغز محدود اعضای جبهه پایداری باعث می شود که برای حذف همه جناح ها و افراد اقدام کنند. این افراد محدودنگر دنبال حذف همه هستند چون فقط خودشان را مناسب و اصلح می دانند بنابراین بهتر است {کاری به آنها نداشته باشیم} تا آنها فقط دور خودشان بچرخند.

وی افزود: باید درباره این صحبت آقای محصولی که گفته «پایداری تنها گروهی که یک ریال از بخش های نظام، چه دولتی، چه خصولتی و مشابه آن نگرفته است، جبهه پایداری است»، باید یادآور شد او و دیگران کارهای شان را قبلا کردند بنابراین دلیلی ندارد دیگران را زیر سئوال ببرند.

کریمی اصفهانی درباره لجن مال شدن شعار انتخاب اصلح نیز تأکید کرد: معتقدم بررسی گذشته پایداری ها برای آینده ما مفید باشد. این آقایان تاحدی جلو می روند که فقط روی زمین دنبال اصلح نمی گردند بلکه در آسمان ها هم دنبال پیدا کردن اصلح است. زمانی در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 گفتند نامزد ما در زمین و آسمان بی نظیر است، اما همین نامزد ردصلاحیت شد چون پدرش در خارج کشور جزء ضدانقلاب ها بود.

وی ادامه داد: کسی که خیلی صحبت هایش متقن نباشد به صورت ملون عمل می کنند الان پایداری هم دارد مثل مُلَوَّن‌ها عمل می کند. آقایان روزی می گفتند «بهترین اصولگرایان ما هستیم» حالا امروز می گویند «اگر اصلح اصلاح طلب هم بود از او حمایت می کنیم». با توجه به این تغییر مواضع لحظه ای که پایداری دارد به این نتیجه می رسیم که آنها آدم های ثابت قدمی در اعتقادهای شان نیستند.

کلید واژه ها: کرمی اصفهانیجبهه پایداریقدرت مدیریتی پایداری هاوقایع اتفاقیهمصباح یزدی


نظر شما :