یک عضو شورای شهر تهران:

سال جدید عملکرد گرمخانه‌ها کیفیت بهتری پیدا می‌کند

۲۳ مهر ۱۳۹۷ | ۲۲:۲۷ کد : ۵۷۲ جامـــعه
سخنگوی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: شورای شهر تلاش می‌کند که هرآنچه برای بهبود عملکرد سازمان خدمات اجتماعی شهرداری نیاز دارد را در اختیار قرار دهد و موانع را رفع کند.
سال جدید عملکرد گرمخانه‌ها کیفیت بهتری پیدا می‌کند

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: همزمان با شروع فصل سرما یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های شهرداری تهران به مساله ساماندهی افراد بی‌خانمان تبدیل می‌شود. گرمخانه‌ها که در چند سال اخیر فعالیت خود را آغاز کردند تاکنون با کاستی‌هایی روبه رو بودند اما انتظار می‌رود که در سال جدید با بهبود عملکرد آن‌ها روبه رو شویم. 

 

حجت نظری سخنگوی کمیسیون فرهنگی و  اجتماعی شورای شهر تهران در اینباره به خبرنگار اجتماعی وقایع اتفاقیه گفت: باتوجه به اینکه در حال ورود به فصل سرما هستیم حتما در روزهای آتی با سازمان خدمات اجتماعی جلساتی برگزار خواهیم کرد و گزارش عملکرد شش ماهه آن‌ها را بررسی خواهیم کرد. 

 

وی تصریح کرد: اکنون نمی‌توانیم آماری ارایه دهیم٬ اما با قاطعیت می‌توانیم بگویم که هم از لحاظ کیفی و هم از لحاظ کمی شاهد رشد خواهیم بود. 

 

این عضو شورای شهر تهران درباره تعامل شورای شهر با سازمان خدمات اجتماعی گفت: ما تلاش می‌کنیم که هر آنچه را که سازمان خدمات اجتماعی برای بهبود عملکرد نیاز دارد در اختیار بگذاریم و موانع را رفع کنیم. 

 

نظری در پایان در خصوص تعامل سازمان خدمات اجتماعی با سازمان‌های مردم نهاد تاکید کرد: سازمان خدمات اجتماعی امسال با برنامه‌های بیشتر و جدی‌تری در حال انجام وظایف خودش است و ارتباطش با سازمان‌های مردم نهاد نسبت به گذشته بهتر شده که این خود نوید اتفاقات خوب است. 


نظر شما :