انتخابات الکترونیک مجلس

۱۹ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۷ کد : ۵۵۲۱ اصلی سرخط اخبار
‌در انتخابات امسال تمام صندوق‌های اخذ رأی باید به مخابرات متصل شوند

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:  ‌فرماندار شهرستان قرچک گفت: در سال جاری انتخابات را در پیش رو داریم و نیازمند این هستیم که تمام صندوق‌های اخذ رأی به مخابرات متصل شوند.

‌به گزارش ایسنا، بهمن خطیبی صبح شنبه در حاشیه مراسم افتتاح سامانه متمرکز خدماتی جنوب شرق استان تهران که در مرکز شهید باهنر که با حضور وزیر ارتباطات، نماینده مردم در مجلس برگزار شد، در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه حاضر شد، گفت: شهرستان قرچک با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در سال ۹۱ تبدیل به شهرستان شد، در هر کیلومتر از این شهرستان حدود ۳۵۰۰ نفر زندگی می‌کنند و بعد از بهارستان دومین شهرستان متمرکز در استان است.

وی گفت: در بعضی از بخش‌های زیرساختی مشکل‌داریم‌، ولی در حوزه ارتباطات در استان تهران جزوه شهرستان‌های دارا هستم.

فرماندار شهرستان قرچک افزود: در سال جاری انتخابات را در پیش رو داریم و نیازمند این هستیم که تمام صندوق‌های اخذ رأی به مخابرات متصل شوند.

خطیبی در ادامه افزود: شهرستان قرچک در ورودی مدخل جنوب شرق استان تهران قرار دارد و به‌شدت نیازمند افزایش حجم اینترنت است؛ شهرستان قرچک نیازمند به داشتن فیبرنوری هستیم و از وزیر ارتباطات تقاضای مساعدت و همکاری را داریم.

وی خاطرنشان کرد: جمعیت روستایی شهرستان بیش از ۵۰ هزار نفر است و همه جمعیت از اینترنت برخوردار هستند و امید داریم در سفر وزیر به این شهرستان این وضعیت نسبت به قبل بهبود یابد.

کلید واژه ها: انتخاباتانتخابات الکترونیکانتخابات الکترونیک مجلسوقایع اتفاقیه


نظر شما :