انتشار پتنت جدید گوشی انعطاف پذیر سامسونگ پیش از معرفی رسمی

۲۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۱:۰۷ کد : ۵۵۱ خواندنی‌ها
پتنت جدید گوشی انعطاف پذیر سامسونگ چندی پیش از معرفی رسمی این گوشی موبایل منتشر شد. مدیرعامل سامسونگ عنوان کرده بود که این شرکت، پیش‌نمایشی از گوشی تاشو خود را در کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ به اجرا درخواهد آورد.
انتشار پتنت جدید گوشی انعطاف پذیر سامسونگ پیش از معرفی رسمی

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: پتنت جدید گوشی انعطاف پذیر سامسونگ چندی پیش از معرفی رسمی این گوشی موبایل منتشر شد. مدیرعامل سامسونگ عنوان کرده بود که این شرکت، پیش‌نمایشی از گوشی تاشو خود را در کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ به اجرا درخواهد آورد.

 

مدیرعامل اجرایی سامسونگ، DJ Koh طی یک مصاحبه‌ی اختصاصی با سایت CNET ، معرفی یک گوشی انعطاف پذیر از سوی سامسونگ را تایید کرده است. به دنبال این خبر، پتنت جدید گوشی انعطاف پذیر سامسونگ در اداره ثبت اختراع و نشان تجاری ایالات متحده به انتشار رسیده است که توضیحات مدیرعامل سامسونگ را در مورد این گوشی تایید می‌کند.

 

پتنت جدید گوشی انعطاف پذیر سامسونگ با عنوان «نمایشگر منعطف و روشی برای کنترل شکل یا نمایش دیوایس منعطف» در 20 سپتامبر 2018 منتشر شده بود و مشابه دیوایس منعطفی است که سامسونگ در سال 2014 آن را به نمایش گذاشته بود. این پتنت یک دیوایس شبیه به یک تبلت است که یک لولا در وسط آن قرار دارد و می‌توان آن را از وسط خم کرد.شکی نیست که سامسونگ به یکی از نخستین شرکت‌هایی تبدیل خواهد شد که یک دیوایس منعطف را عرضه می‌کند. سوال این است که چه زمانی گوشی انعطاف پذیر سامسونگ به تکامل خواهد رسید و از آن پرده برداری خواهد کرد. اگر ما به عقب برگردیم و به جملات Koh توجه کنیم، درمیابیم که این شرکت در نظر دارد پیش‌نمایشی از این گوشی جذاب را در کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ به نمایش بگذارد.

کلید واژه ها: گوشی انعطاف پذیر سامسونگ گوشی جدید سامسونگ


( ۱ )

نظر شما :