اولین گوشی بلاک چین جهان ، در تاریخ ۲۲ اکتبر معرفی می شود

۲۳ مهر ۱۳۹۷ | ۱۷:۳۱ کد : ۵۴۹ فناوری
اچ تی سی Exodus در تاریخ ۲۲ اکتبر معرفی می شود؛ اولین گوشی بلاک چین جهان.
اولین گوشی بلاک چین جهان ، در تاریخ ۲۲ اکتبر معرفی می شود

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:  اچ تی سی وضعیت مالی مناسبی ندارد؛ با این حال به دنبال راه های جدید برای کسب درآمد است. این شرکت تایوانی در حال توسعه یک گوشی هوشمند مبتنی بر فناوری بلاک چین است. این دستگاه اچ تی سی Exodus نام دارد.

 

در حال حاضر بسیاری از علاقه مندان به دنیای فناوری در رابطه با ویژگی های یک گوشی بلاک چین بی اطلاع هستند. در آینده نزدیک گوشی اچ تی سی Exodus به صورت رسمی معرفی می شود.

 

این کمپانی به تازگی تیزری از اولین گوشی هوشمند بلاک چین خود در اینستاگرام منتشر کرده که بر اساس آن، در تاریخ 30 مهر با گوشی اچ تی سی اکسدوس به صورت رسمی ملاقات می کنیم.

 

مدیر پروژه این گوشی هوشمند، Phil Chen به این موضوع اشاره کرده بود که گوشی اچ تی سی اکسدوس یک سخت افزار امن برای ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین و اتریوم است 

 

این گوشی هوشمند دارای سیستم عامل اندروید است؛ با این حال اچ تی سی پروتکل های امنیتی برای آن در نظر می گیرد. این پروتکل ها باعث افزایش امنیت ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین می شود 

 

بر اساس اعلام Phil Chen، گوشی بلاک چین اچ تی سی Exodus قیمتی در حدود 1000 دلار دارد. این قیمت بالا می تواند بسیاری از کاربران را از خرید آن منصرف کند؛ با این حال برای بررسی واکنش کاربران باید تا زمان معرفی و عرضه آن به بازار صبر کنیم.

کلید واژه ها: Exodusبلاک چیناچ تی سیhtc


۱ رای

نظر شما :