۲۰۰ تن دارو و اقلام پزشکی به عتبات عالیات ارسال می شود

۱۸ مهر ۱۳۹۷ | ۱۲:۰۰ کد : ۵۱۷ آخرین اخبار
سید علی مرعشی روز چهارشنبه در حاشیه ارسال تریلرهای جمعیت هلال احمر به عتبات عالیات افزود: ۱۲ هزار نفر که شامل امدادگران، متخصصان و همکاران هلال احمر در تشکل های مردمی هستند به منظور امدادرسانی به کشور عراق اعزام می شوند.

سید علی مرعشی روز چهارشنبه در حاشیه ارسال تریلرهای جمعیت هلال احمر به عتبات عالیات افزود: 12 هزار نفر که شامل امدادگران، متخصصان و همکاران هلال احمر در تشکل های مردمی هستند به منظور امدادرسانی به کشور عراق اعزام می شوند.
مرعشی تعداد پایگاه های جمعیت هلال احمر را در عتبات عالیات 40 پایگاه اعلام کرد و گفت: نخستین تیم راه انداز درمانگاه های هلال احمر ایران روز گذشته به کشور عراق اعزام شدند و همچنین در تاریخ بیست و سوم، بیست و چهارم و بیست و پنجم مهر نیز دیگر نیروهای درمانی هلال احمر به این کشور می روند.
مرعشی با اعلام اینکه همه زائران اعزامی ایران تحت پوشش بیمه قرار دارند و همه خدمات درمانی و پزشکی آنها در آن کشور رایگان است، گفت: تیم تخصصی هلال احمر ایران که شامل جراح، ارتوپد، متخصص زنان، مغز و اعصاب و روانپزشکی نیز برای درمان زائران اعزام می شوند.
وی از زائران خواست کفش و کوله مناسب برای پیاده روی 80 کیلومتری تهیه کنند، زیرا تفاوت درجه دما در روز و شب در کشور عراق زیاد است.
مرعشی همچنین از زائران ایرانی خواست حتما داروهای تخصصی که مصرف می کنند نیز به همراه داشته باشند.

کلید واژه ها: مرعشی عتبات عالیات


نظر شما :