پنج رنگ زیبا و سه لنز دوربین برای گلکسی S۱۰ سامسونگ

۱۹ مهر ۱۳۹۷ | ۱۰:۵۱ کد : ۵۱۱ خواندنی‌ها
گلکسی S۱۰ با پنج رنگ و ۳ لنز دوربین وارد بازار می شود.
پنج رنگ زیبا و سه لنز دوربین برای گلکسی S۱۰ سامسونگ

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: موبایل گلکسی S10 سامسونگ در پنج رنگ بسیار زیبا روانه بازار فروش می‌شود. این گوشی هوشمند پرچم‌دار سال آینده این برند کره‌ای  و بدون شک رقیبی برای پرچم‌داران اپل و هوآوی خواهد بود. سامسونگ در سال آینده گوشی‌های هوشمند گلکسی S10 ، S10 پلاس و نسخه لایت این محصول را در پنج رنگ روانه بازار می‌کند. سامسونگ رنگ‌های سفید و مشکی را به‌عنوان رنگ‌های اصلی انتخاب کرده است. رنگ‌های صورتی و نقره‌ای نیز برای پرچم‌دار سال آینده سامسونگ مورد استفاده قرار خواهد گرفت و آخرین رنگ این گوشی هوشمند نیز رنگ سبز زمردی خواهد بود. به نظر می‌رسد با این پنج رنگ، پرچم‌دار سامسونگ یکی از زیباترین گوشی‌های هوشمند سال آینده لقب گیرد.موبایل گلکسی S10 سامسونگ با چه ظاهری روانه بازار فروش می‌شود؟


بررسی این موضوع بسیار سخت است. این کمپانی کره‌ای مدتی پیش اعلام کرد که قصد استفاده از بریدگی صفحه‌نمایش یا همان تاچ را ندارد. این ویژگی برای اولین بار توسط شرکت اپل مورد استفاده قرار گرفت و این برند کره‌ای نیز به همین دلیل علاقه‌ای به استفاده از این فناوری ندارد. بااین‌وجود تنها تغییر می‌تواند کم شدن حاشیه پایین صفحه‌نمایش است.


لبه‌های پرچم‌داران سامسونگ همواره نقطه مثبت این گوشی‌های موبایل است و بعید به نظر می‌رسد سامسونگ قصد داشته باشد این طراحی متقارن و بسیار کاربردی را تغییر دهد. بااین‌وجود بایدمنتظر تغییراتی در قاب پشتی موبایل گلکسی S10 سامسونگ باشیم.


این گوشی هوشمند قرار است با سه لنز دوربین روانه بازار شود؛

 

 لنز اصلی موبایل گلکسی S10 سامسونگ ؛ همان همیشگی
لنز اول دوربین گوشی هوشمند گلکسی اس 10 سامسونگ 12 مگاپیکسل است. این لنز شباهت‌های بسیاری به پرچم‌دار قبلی سامسونگ دارد و به نظر می‌رسد سامسونگ در این لنز تنها ویژگی‌های بیشتر نرم‌افزاری را ایجاد کرده است. این لنز 12 مگاپیکسلی دارای گشودگی دریچه دیافراگم بین 1.5 تا 2.4 است.


لنز دوم گلکسی اس 10 ؛ رزولوشنی بالاتر از نسخه قبلی
سامسونگ برای دوربین گوشی هوشمند گلکسی اس 10 سامسونگ از لنز 13 مگاپیکسلی به جای لنز 12 مگاپیکسلی استفاده کرده است. این لنز یک میکرومتری دارای گشودگی دریچه دیافراگم 2.4 است که دارای فوکوس خودکار و لرزشگیر اپتیکال نیز است. سامسونگ قصد دارد این دوربین 13 مگاپیکسلی را به‌عنوان لنز تله فوتو در دوربین گوشی هوشمند گلکسی اس 10 قرار دهد و زاویه دید 45 نتیجه لنز 54 میلی‌متری تله این دوربین است.


لنز سوم ؛رقابت با ال‌جی آغاز می‌شود
لنز سوم دوربین گوشی هوشمند گلکسی اس 10 سامسونگ نیز اندازه‌ی یک میکرومتری دارد. به نظر می‌رسد این لنز قدرتمند زاویه دیدی در حدود 123 درجه برای کاربران به همراه داشته باشد.

کلید واژه ها: گلکسی S۱۰ سامسونگ


( ۱ )

نظر شما :