وقت کشی در استیضاح ترامپ

۰۵ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۴:۵۹ کد : ۵۱۰۷ اصلی دیپلماسی
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا با رد اتهام "وقت‌کشی" در فرایند استیضاح دونالد ترامپ، تاکید کرد دموکرات‌ها همچنان نیاز دارند تا ادله محکمه پسندی در دست داشته باشند.
وقت کشی در استیضاح ترامپ

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: نانسی پلوسی، رئیس دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا در کنفرانس خبری کنگره با دفاع از موضع خودش به خبرنگاران گفت: قصد وقت‌کشی ندارم. بیایید منطقی درباره این قضیه صحبت کنیم.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری هیل، دموکرات‌های مجلس نمایندگان آمریکا که حامی تحقیقات استیضاح هستند، اذعان دارند شهادت بازرس رابرت مولر، رئیس سابق شورای ویژه تحقیقات تاییدی بر جنبه‌های این گزارش درباره مداخله انتخاباتی روسیه و تلاش‌های ترامپ برای تضعیف این تحقیقات است که طبق آن، شواهد لازم برای به جریان انداختن استیضاح تامین نمی‌شود.

علاوه بر این، اعضای مجلس نمایندگان آمریکا عصر پنج‌شنبه واشنگتن را برای تعطیلات شش هفته‌ای ترک کردند و تا سپتامبر باز نمی‌گردند.

به گفته نانسی پلوسی، مولر "نتوانست درباره امور مالی، شخصی، تجاری یا دیگر موارد رئیس‌جمهوری آمریکا تحقیق کند و این کاری است که ما در دادگاه‌ها انجام می‌دهیم."

او افزود: وقتی پرونده را به جریان می‌اندازیم که چیزی برای به جریان انداختن وجود داشته باشد! نه حتی یک روز زودتر. همه آزادند از عقایدشان پشتیبانی کرده و از من بابت عمیق‌ شدن در موضوع، آن هم به شیوه‌ای بسیار مثبت و مصمم انتقاد کنند. بنابراین مایل هستم تا تمام انتقادات را به جان بخرم تا این تصمیم در زمان متقضی اتخاذ شود.

کلید واژه ها: پولسی دونالد ترامپ استیضاح وقایع اتفاقیه


نظر شما :