عضو کمیسیون شوراها در گفت و گو با وقایع اتفاقیه:

وزرای روحانی در مسیر بهشت

۱۶ مهر ۱۳۹۷ | ۲۲:۰۰ کد : ۴۹۸ تیتر یک جامـــعه
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در گفت و گو با روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه از محسن هاشمی، عباس آخوندی و علی ربیعی به عنوان گزینه‎های جانشینی افشانی در شهرداری تهران خبر داد تا در خیابان بهشت به کار خود ادامه دهند.
وزرای روحانی در مسیر بهشت

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: قاسم میرزایی نیکو عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی وقایع اتفاقیه درباره اینکه آیا رفتن افشانی از شهرداری تهران باتوجه به اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان جدی شده است اظهارکرد: باتوجه به تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان در مناصب اجرایی این قانون شامل تمامی استانداران و شهرداران بازنشسته می‎شود از این رو قطعا رفتن افشانی از شهرداری تهران قطعی است.


وی خاطرنشان کرد: انتظار می‏رود در شرایط  فعلی و باتوجه به اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان تا ضرب‎الاجل تعیین شده یعنی 24 آبان ماه هرچه سریعتر نیروهای بازنشسته و کسانی که در شرف بازنشستگی قرار دارند خودشان هرچه سریعتر استعفا داده و از سمت خود کناره‎گیری کنند.


عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: رایزنی‎های متعددی از سوی اعضای شورای شهر تهران و بسیاری از استان‎های دیگر برای خروج شهرداران از اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان صورت گرفته است اما در واقع اینگونه رویکردها باتوجه به اینکه قانون در مرحله اجرایی قرار دارد فایده و ثمری ندارد و قطعا تمامی نیروهای بازنشسته و در شرف بازنشستگی باید از سمت و جایگاهی که دارند کناره‎گیری کنند.


میرزایی نیکو با بیان اینکه اسامی افراد متعددی برای حضور در شهرداری تهران و جایگزینی افشانی مطرح شده است تصریح کرد: به نظر می‎رسد محسن هاشمی، عباس آخوندی و ربیعی از گزینه‎های جدی برای حضور در شهرداری تهران باشند اما در هر صورت باید منتظر باشیم و ببینیم که اعای شورای شهر تهران چه تصمیمی را اتخاذ می‎کنند.


وی تاکید کرد: باتوجه به اینکه قانون برای همه یکسان است، قطعا در شرایط فعلی خروج افشانی از شهرداری تهران حتمی و اعضای شورای تهران باید هرچه سریعتر در جهت تعیین گزینه جدید برای حضور در مسند شهرداری وارد عمل شوند.


نظر شما :