مذاکره با آمریکا ممنوع است

۲۴ تیر ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۲ کد : ۴۷۶۳ اصلی بین الملل
واکنش معاون سیاسی سپاه به ادعای پذیرش مذاکره با آمریکا: هیچ مذاکره ای با مقامات امریکا نخواهیم داشت
مذاکره با آمریکا ممنوع است

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:  سردار یدالله جوانی در واکنش به ادعای یک فعال رسانه ای به نقل از دفتر سیاسی سپاه مبنی بر اینکه ایران مذاکره مستقیم با آمریکا را پذیرفته است، ضمن تکذیب این شایعه، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران هیچ مذاکره‌ای با مقامات آمریکا نخواهد داشت. وی با بیان اینکه دشمن سعی دارد از طریق عملیات روانی و جنگ نرم بر افکار عمومی تاثیر بگذارد، ادامه داد: دشمن می خواهد بی اعتمادی را در لایه‌های جامعه به وجود

سردار سرتیپ پاسدار یدالله جوانی معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب  در واکنش به ادعای یک فعال رسانه ای به نقل از دفتر سیاسی سپاه مبنی بر اینکه ایران مذاکره مستقیم با آمریکا را پذیرفته است، ضمن تکذیب این شایعه، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران هیچ مذاکره‌ای با مقامات آمریکا نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه دشمن سعی دارد از طریق عملیات روانی و جنگ نرم بر افکار عمومی تاثیر بگذارد، ادامه داد: دشمن می خواهد بی اعتمادی را در لایه‌های جامعه به وجود بیاورد.

معاون سیاسی سپاه با تاکید بر اینکه آمریکایی‌ها صلاحیت مذاکره را نداشته و به تعهداتشان پایبند نیستند، اضافه کرد: امروز در دستگاه‌های مختلف در موضوع عدم مذاکره اتفاق نظر وجود دارد.

سردار جوانی با بیان اینکه شایعات مطرح شده در شبکه‌های اجتماعی اصالت، پایه و اساس ندارد، یادآور شد: مطالب مطرح شده در شبکه های اجتماعی جنبه عملیات روانی داشته و مطرح کنندگان این مطالب سرخوردگان سیاسی هستند.

گفتنی است؛ یک فعال رسانه‌ای به نقل از دفتر سیاسی سپاه مدعی شده بود که ایران، مذاکره ⁩ مستقیم با آمریکا را پذیرفته، اما فقط در سطح وزیران خارجه.

کلید واژه ها: مذاکره ایران و امریکا ممنوعیت مذاکره سپاه سردار جوانی


نظر شما :