توزیع ۲ هزار بسته لوازم خانگی بین سیل‌زدگان پلدختر

۲۲ تیر ۱۳۹۸ | ۱۶:۳۸ کد : ۴۷۲۲ اصلی آخرین اخبار
نماینده مردم پلدختر از آغاز توزیع ۲ هزار بسته لوازم خانگی بین سیل‌زدگان در این شهرستان توسط سازمان هلال‌احمر خبر داد.

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: سیدحمیدرضا کاظمی نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به آخرین وضعیت سیل‌زدگان در پلدختر و معمولان، گفت: توزیع 2 هزار بسته لوازم خانگی شامل گاز، یخچال، پتو و ... از امروز توسط سازمان هلال‌احمر و با حضور رئیس این سازمان بین مردم مناطق سیل‌زده پلدختر و معمولان آغاز شده است.

وی افزود: علاوه بر این ستاد اجرایی فرمان امام (ره) نیز تاکنون بسته‌های لوازم خانگی بین حدود 5 هزار خانوار در مناطق سیل‌زده توزیع کرده که توزیع این بسته‌ها توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) همچنان ادامه دارد.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تخریب واحدهای مسکونی بر اثر سیل در پلدختر و معمولان، اظهار داشت: 80 درصد این واحدها دچار خسارت شده‌اند که کار ترمیم برخی از آنها که آسیب‌شان جزئی بوده تمام شده و مابقی نیز در حال انجام است. 

کاظمی خاطرنشان کرد: در مورد 20 درصد واحدهای دیگر نیز که واحدها به صورت کامل تخریب شد کار جانمایی واحدها در حال انجام است که لازم است تا روند کار نیز با سرعت بیشتری انجام شود.

وی افزود: در رابطه با راه‌های ارتباطی هنوز دچار مشکل هستیم و راه ارتباطی پلدختر به معمولان و خرم‌آباد همچنان آسیب‌دیده است و ترمیم و بازسازی نشده که در جلسه‌ای هم که با وزیر راه و شهرسازی داشتم به این موضوع اشاره داشتم و خواستار ترمیم مسیر مذکور شدم. 

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: در مورد خسارت کشاورزان بر اثر سیل‌های اخیر هنوز خسارتی به این کشاورزان پرداخت نشده و لازم است تا مسئولین مربوطه هر چه سریع‌تر نسبت به پرداخت خسارات کشاورزان اقدام کنند.

انتهای پیام/

کلید واژه ها: ارز ارز دی جی تال وقایع اتفاقیه


نظر شما :