مردم پرشور در انتخابات شرکت خواهند کرد

۰۵ تیر ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۰ کد : ۴۲۴۲ اصلی سیاسی
رهبر معظم انقلاب گفت: می‌دانم که ملت ایران با وجود تردیدآفرینی‌هایی که بعضی می‌کنند، با شور و شوق در انتخابات آخر امسال حضور می‌یابد
مردم پرشور در انتخابات شرکت خواهند کرد

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:  رهبر معظم انقلاب خطاب به مسئولان دشتگاه قضایی تصریح کردند که کاری کنید که بعد از گذشت یک مدت قابل قبولی کاملا احساس شود که قوه قضائیه دچار تحول شده است.

به گزارش «انتخاب»، حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار رئیس و مسئولان دستگاه قضا تاکید کردند: قوه قضائیه در جمهوری اسلامی یک بنای جدید بود و با قبل از انقلاب تفاوت‌های اساسی داشت. این نهال باید روزبه‌روز رشد کند و هر دوره نسبت به دوره قبل پیشرفت داشته باشد.

ایشان تصریح کردند: حالا هم دوره جدیدی شروع شده و این دوره جدید باید یک فضل و امتیاز و آورده‌ای علاوه بر آنچه گذشتگان انجام دادند به قوه قضائیه اهدا کند. این آورده، تحول در قوه قضائیه است.

ایشان افزودند: همین برنامه‌ خوبی که تهیه وتدوین شد طبق زمانبندی و بدون اغماض پیش ببرید و عملیاتی کنید،کاری کنید که بعد از گذشت یک مدت قابل قبولی کاملا احساس شود که قوه قضائیه دچار تحول شده است.

رهبر معظم انقلاب همچنین خاطرنشان کردند: تحول معنایش این است که شما برای پرداختن به یک اصول مشخصی که براساس اسلام، قرآن و جمهوری اسلامی دارید و برای رسیدن به آرمان‌ها، شیوه‌های ابتکاری و موثر و نو را ابداع و از آن استفاده کنید و نقص‌ها و خلاءهای گذشته را هم جبران کنید،تحول بدون برنامه امکان ندارد، قبل از مسئولیت رئیس جدید قوه قضائیه از ایشان خواسته شد و ایشان هم یک برنامه جامعی تهیه کردند،اگر بخواهیم این برنامه، تحقق خارجی پیدا کند، احتیاج به کار دارد.

رهبر معظم انقلاب افزودند:  بحمدالله ملت ایران به معنای واقعی کلمه، یک عزت و عظمت و اقتداری از خود نشان داده است. این‌هم فقط مربوط به قضایای اخیر نیست، در ۴۰سال اخیر این‌گونه بوده است. اینکه می‌بینید در خبرگزاری‌های خارجی میگویند که ایران را نمیشود به زانو درآورد، این ناشی از ۴۰سال حرکت ملت ایران است، نه به‌خاطر قضایای یک ماه و دو ماه و شش ماه اخیر.

 ایشان اضافه کردند: ملت ایران با انقلاب اسلامی، خود را از لاک توسری‌خوری خلاص کرد و هویت ایرانی با خصوصیات اسلامی در آن بروز کرد. این ملت طالب عزت و استقلال و پیشرفت است، لذاست که هرچه دشمنان ظالم فشار می‌آورند تأثیری در او نمیگذارد. راه‌پیمایی‌ها و انتخاباتها را ببینید؛ این‌همه کارشکنی میکنند لکن مردم باز هم با عزم فراوان حاضر میشوند.

ایشان تصریح کردند: آخر امسال هم یک انتخاباتی هست؛ من میدانم که ملت ایران با وجود تردیدآفرینی‌هایی که بعضی میکنند، با شور و شوق در این انتخابات هم حضور پیدا میکند.

کلید واژه ها: مقام معظم رهبری انتخابات پر شور روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه انتخابات


نظر شما :