افشاگری سندرز از استراتژی ترامپ در عدم حمله به ایران

۰۲ تیر ۱۳۹۸ | ۱۳:۵۸ کد : ۴۱۴۹ اصلی بین الملل
این سناتور ارشد آمریکایی افزود: ترامپ فکر می‌کند که جنگ خوب است و در واقع جنگ‌طلب است بر خلاف چیزی که نشان می‌دهد و ادعا می‌کند که به دنبال جنگ نیست.
افشاگری سندرز از استراتژی ترامپ در عدم حمله به ایران


روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه برنی سندرز بار دیگر از تصمیمات ترامپ علیه ایران انتقاد کرد و گفت: ترامپ فکر می‌کند که جنگ خوب است و در واقع بر خلاف چیزی که نشان می‌دهد، جنگ‌طلب است.

به گزار ایلنا به نقل از سی‌بی‌اس، «برنی سندرز»، سناتور دموکرات آمریکایی در تازه‌ترین اظهارات خود درباره ترامپ گفت: ترامپ آمریکا را تا نزدیکی جنگ با ایران پیش برده است و پس از آن قصد دارد با کاهش تنش‌ها برای خودش اعتبار کسب کند.

وی افزود: راهکاری که ترامپ در خاورمیانه به کار گرفته است، ارتباط مستقیمی با کسب اعتبار برای وی دارد آن هم دقیقا به دلیل  آتشی است که خودش در منطقه ایجاد کرده‌ است.

سندرز در ادامه  گفت: اقدامات ترامپ دقیقا مانند کسی است که یک سبد پر از کاغذ را می‌سوزاند و بعد می‌‌خواهد آن را خاموش کند. ترامپ باعث تشدید بحران در خاورمیانه شده است و بعدا ادعا می‌کند که حملات را متوقف کرده است.

سناتور ارشد آمریکایی افزود: ترامپ فکر می‌کند که جنگ خوب است و در واقع جنگ‌طلب است بر خلاف چیزی که نشان می‌دهد و ادعا می‌کند که به دنبال جنگ نیست.

ایران جنگ خاورمیانه ترامپ تنش میان ا

کلید واژه ها: جنگ ایران و آمریکا وقایع خاورمیانه سندرز صدور دستور توقف حمله به ایران


نظر شما :