ترامپ رسما نامزد جمهوری خواهان در ۲۰۲۰ شد

۲۹ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۳ کد : ۴۰۳۹ اصلی دیپلماسی
رئیس‌جمهوری آمریکا درجمع هوادارانش خود را گردن‌کشی خواند که چهار سال پیش سازوکار کاخ سفید را بر هم زد.
ترامپ رسما نامزد جمهوری خواهان در ۲۰۲۰ شد

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:  «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری آمریکا، به‌طور رسمی کارزار انتخاباتی خود برای انتخابات سال ۲۰۲۰ را آغاز کرد. او در جمع هوادارانش خود را گردن‌کشی خواند که سازوکار کاخ سفید را چهار سال پیش بر هم زد. 

وی در جمع هوادارانش در فلوریدا گفت که همانند سال ۲۰۱۶ به‌عنوان یک بیگانه در انتخابات شرکت می‌کند. او همچنان بر شعارهای انتخاباتی خود در دور گذشته مانند مهاجرت غیرقانونی، رسانه‌ها و نامزدهای حزب دموکرات تاکید کرد. 

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترزترامپ در جمع هوادارانش گفت: «با یکدیگر ساختار سیاسی ورشکسته‌ای را در دست گرفتیم و دولت را به کمک مردم و برای مردم احیا کردیم.»

وی در ادامه گفت: «تا زمانی که این تیم بر سر کار باشد، آینده‌مان روشن‌تر و بهتر خواهد بود.»

ترامپ همچنین با انتقاد از نامزدهای حزب دموکرات در انتخابات پیش رو گفت که آنان می‌خواهند مهاجرت از مرزهای جنوبی را قانونی کنند: «آنان می‌خواهند کشورمان را نابود کنند. نمی‌گذاریم چنین اتفاقی بیفتد.»

رئیس‌جمهوری آمریکا گفت: «ما باور داریم که کشورمان باید پناهگاهی برای شهروندان قانون‌مدار باشد، نه بیگانه‌های جنایت‌کار.»

وی همچنین رقبایش در جبهه دموکرات‌ها را «دارودسته چپ‌های رادیکال» خواند و گفت: «رای دادن به دموکرات‌ها در سال ۲۰۲۰ معادل است با حمایت از سوسیالیسم رادیکال و نابودی رؤیای آمریکایی.»

 

کلید واژه ها: دونالد ترامپ نامزدی ترامپ جو بایدن انتخابت 2020


نظر شما :