تایر هواپیمای آمریکایی منفجر شد

۲۶ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۵ کد : ۳۹۴۹ اصلی سرخط اخبار
انفجار تایرهای یک هواپیما وابسته به شرکت «یونایتد ایر لاینز» عصر روز گذشته- شنبه- موجب خروج آن از باند فرودگاه در هنگام فرود در فرودگاه بین‌المللی « لیبرتی نیوآرک » در ایالت «نیوجرسی» آمریکا شد.


روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه تایرهای یک هواپیما وابسته به شرکت «ایرلاینز» عصر روز گذشته -شنبه- هنگام فرود در فرودگاه بین‌المللی «لیبرتی نیوآرک» در ایالت «نیوجرسی» آمریکا منفجر شدند که موجب خروج این هواپیما از باند فرودگاه شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روسیا الیوم،هیأت هواپیمایی این شرکت با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که نشانه‌های اولیه دال بر آن است که تایرهای سمت چپ هواپیمای شرکت ایرلاینز به شماره پرواز ۶۲۷ منفجر شده و این هواپیما که از نوع «بوئینگ ۷۵۷» بوده به چپ منحرف شده است. 

در ادامه این بیانیه آمده است که پروازهای فرودگاه با تأخیر مواجه شده و مسئولان در حال تلاش برای دور کردن هواپیما از باند هستند.

هنوز هیچ اطلاعی از وقوع تلفات در این حادثه در دست نیست و اداره هواپیمائی شهر در حال تحقیق در این حادثه است. 

در صفحه توئیتر متعلق به فرودگاه آمده است که همچنان به صورت محدود در حال فعالیت است و تأخیر پروازها ادامه دارد. همچنین از مسافران خواسته شده برای اطلاع از پروازهای خود از طریق شرکت هواپیمائی مربوطه اقدام کنند. 

فرودگاه بین‌المللی لیبرتی نیوآرک یکی از فرودگاه‌های اصلی وابسته به هیأت بنادر نیویورک و نیوجرسی است.

کلید واژه ها: تایرهواپیماانفجارآمریکا


نظر شما :