این می تواند رنگ های گوگل پیکسل ۳ و گوگل پیکسل ۳XL باشد

۲۶ شهریور ۱۳۹۷ | ۲۳:۳۰ کد : ۳۸۳ علم و فناوری
این می تواند رنگ های گوگل پیکسل ۳ و گوگل پیکسل ۳XL باشد

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: آیا قرار است سری جدید گوشی های گوگل یعنی پیکسل 3 و پیکسل 3XL ماه آینده در بازار عرضه شوند؟ تبلیغی در سایت رسمی گوگل در ژاپن این حدس و گمان را برانگیخته است که سری جدید گوشی های پیکسل در سه رنگ نعناعی، سفید و سیاه به بازار عرضه خواهند شد.


شما می توانید وارد این سایت شوید و روی لوگوی  G در پایین تصویر گوشی کلیک کنید – از طریق چرخیدن آن سه رنگ گوشی مشخص می شود. به احتمال زیاد می توان گفت که این رنگ ها در سه روز آینده عرضه خواهد شد.


"سه"، یک عدد جادویی است؟
معمولا دیده ایم که درمورد راه اندازی و عرضه ی گوشی های جدید افشاگری های زیادی رخ می دهد، اما درمورد گوشی های پیکسل 3 این یک رخداد طوفان واقعی از شایعات است.


به نظر می آید که این دو گوشی از تراشه های Snapdragon 845 بهره می برند و با رم 4 گیگابایتی به بازار عرضه می شوند. صفحه نمایش 5.4 اینچی برای پیکسل 3 کوچکتر، با یک صفحه نمایش 6.2 اینچی برای نسخه بزرگتر XL طراحی شده است. ظاهرا دوربین تنها یک لنز خواهد داشت، اما بدون شک عکس هایی با کیفیت کمی بهتر از گوشی پیکسل 2 در اختیار شما قرار می دهد.


همه چیز در 9 اکتبر اعلام خواهد شد، زمانی که گوگل مراسم عرضه پیکسل جدید را در شهر نیویورک برگزار کند؛ روز بعد از آن انتظار می رود که یک گوشی جدید از Razer و در ادامه آن نیز سامسونگ چیزی برای عرضه داشته باشند. بنابراین هفته ای برای معرفی گوشی های جدید در انتظار خواهیم داشت.

 

کلید واژه ها: گوگل گوگل پیکسل گوشی هوشمند


نظر شما :