خبر خوش اسپاتیفای برای عاشقان موسیقی

۲۶ شهریور ۱۳۹۷ | ۲۳:۲۰ کد : ۳۸۲ علم و فناوری
در حال حاضر اسپاتیفای یکی از محبوب ترین سرویس های پخش موسیقی دردسترس است، اما این بدان معنا نیست که کاملترین سرویس نیز هست.
خبر خوش اسپاتیفای برای عاشقان موسیقی

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: در حال حاضر اسپاتیفای یکی از محبوب ترین سرویس های پخش موسیقی دردسترس است، اما این بدان معنا نیست که کاملترین سرویس نیز هست. در این هفته اسپاتیفای اعلام کرد که محدودیت آزاردهنده دانلود خود را به نحوی تنظیم خواهد کرد تا کاربران بتوانند موسیقی های بیشتری را برای گوش کردن به موسقی در حالت آفلاین، ذخیره کنند.

در گذشته اسپاتیفای کاربران را به دانلود 3333 آهنگ مختلف در دستگاه خود در زمان خاصی محدود می کرد. برای یک کاربر معمولی این حد احتمالا بیش از حد آزاردهنده نبوده است اما قطعا کاربران پیشرفته تر را ناراحت می کرد. در حال حاضر اسپاتیفای به وبسایت Rolling stone اعلام و تایید کرده است که این محدودیت را به بیش از سه برابر افزایش داده و به 10.000 آهنگ رسانده است است که قطعا یک تغییر خوشایند خواهد بود.

علاوه بر این، اسپاتیفای تعداد دستگاه هایی را که می توانید همزمان از آنها برای دانلود استفاده کنید از سه دستگاه به پنج دستگاه افزایش داده است. از آنجا که این تعداد شامل گوشی ها، لپتاپ ها، کامپیوترها و تبلت ها و هرچیز دیگری است که می تواند آهنگ های آنلاین را ذخیره کند، این قطعا یک تغییر خوشایند محسوب می شود. با این افزایش دستگاه ها این اجازه داده می شود که یک اکانت برای تا 50.000 آهنگ را بین دستگاه های مختلف خود ذخیره کند.

اسپاتیفای می گوید:" در اسپاتیفای ما همیشه در حال کار برروی بهبود تجربه بین کاربران هستیم. اکنون نیز می توانیم تایید کنیم که تعداد موزیک های آفلاین در هردستگاه را افزایش داده ایم و از 3333 موزیک در سه دستگاه به 10.000 قطعه موسیقی در پنج دستگاه رسانده ایم."

کلید واژه ها: اسپاتیفای موسیقی


نظر شما :