رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران در گفت‌وگو با وقایع اتفاقیه:

گزارشاتی درباره وضعیت خانه‌های امن به زودی اعلام می‌کنیم/ به زودی بازدیدهایی از گرمخانه‌های تهران خواهیم داشت

۲۶ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۴:۴۹ کد : ۳۷۸ جامـــعه
یک عضو شورای شهر تهران درباره وضعیت گرمخانه‌ها به وقایع اتفاقیه توضیحاتی ارائه داد.
گزارشاتی درباره وضعیت خانه‌های امن به زودی اعلام می‌کنیم/ به زودی بازدیدهایی از گرمخانه‌های تهران خواهیم داشت

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: با ورود به فصل سرد در پایتخت ماجرای اسکان دادن به معتادین و افراد بی‌خانمان بار دیگر در شهرداری تهران مطرح شده است. طبق آخرین آماری که شهرداری تهران ارائه کرده بود حدود 19 گرمخانه در تهران به صورت فعال وجود دارند که از این میان تنها یک مورد برای زنان فعالیت دارد. بسیاری از نبود گزارش و البته شفاف نبودن آمار اعلام شده از سوی شهرداری شکایت می‌کنند. یکی از اعضای شورای شهر تهران درباره این مساله با خبرنگار وقایع اتفاقیه توضیحاتی ارائه می‌دهد. 

 

الهام فخاری رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران در گفت و گو با خبرنگار روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه درباره این گرمخانه‌ها گفت: سال گذشته پیش از آغاز فصل سرد بازدیدهای سرزده و غیر هماهنگ شده از گرمخانه‌ها داشتیم و گزارشی هم با کمک نیروهای جوان  در اینباره ارائه کردیم. 

 

این عضو شورای شهر تهران اعلام کرد: در سال جدید هم از این گرمخانه‌ها بازدید خواهیم کرد و به محض بررسی گزارشات مفصلی درباره تغییرات این هیئت‌ها ارائه می‌کنیم. 

 

رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران ادامه داد: سال گذشته با کمک همان بازدیدها و گزارش ها و با برگزاری جلساتی با مدیرعامل وقت سازمان تامین اجتماعی توانستیم بسیاری از موارد در گرمخانه‌ها را اصلاح کنیم. 

 

فخاری ادامه داد: ببینید خودتان در جریان تغییرات متعددی که در سازمان شده است بودید اما ما در سال جدید هم بازدید خواهیم داشت و در دستور کارمان هست که با مدیریت جدید موضوع سیاست گذاری و تنظیم گزارش را دنبال می‌کنیم. 

کلید واژه ها: گرمخانه های تهرانخانه های امن


نظر شما :