یخچال قبرستان یک جسد در تهران شد

۲۰ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۰:۱۸ کد : ۳۷۷۸ اصلی جامـــعه
رئیس کلانتری ۱۲۷ نارمک از کشف جسد زنی در یخچال خانه خبر داد .
یخچال قبرستان یک جسد در تهران شد

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: سرهنگ مجتبی سهرابی‌منش، رئیس کلانتری ۱۲۷ نارمک درباره جزییات این خبر گفت: عصر دیروز طی تماس تلفنی شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وجود بوی تعفن در یک ساختمان چهار طبقه عوامل گشت کلانتری ۱۲۷ نارمک در محل حاضر شدند ، محل اعلامی طبقه همکف ساختمان مذکور بوده که درب اکاردئونی و درب ورودی ساختمان قفل بوده که با همکاری عوامل اتشنشانی درب آپارتمان مورد نظر باز شد. قبل از بازگشایی درب گمان می رفت بوی نامطبوع مربوط به فاضلاب ساختمان باشد ولی پس از گشایش درب عوامل گشتی با جسد یک زن داخل یخچال مواجه شدند که با توجه به گذشت زمان دچار فساد شده بود.

به گزارش ایلنا،سرهنگ سهرابی منش در ادامه گفت با پیگیری های و تحقیقات اولیه مشخص شد در روز های پایانی سال گذشته این خانم و همسرش که به نظر می‌رسد از اتباع افاغنه بوده این اپارتمان را اجاره کرده‌اند و به همراه خواهرش در این محل سکونت داشته‌اند با تحقیقاتی که از همسایگان انجام شد ظاهرا در همان ایام ابتدایی سکونت این خانواده درگیری هایی بین خواهر مقتول و همسر مقتول رخ داده که در یکی از این درگیری ها دست همسر مقتول توسط خواهر مقتول مجروح شده و همسر مقتول اقدام به شکایت از خواهر زنش داشته و پرونده‌ای نیز در این خصوص در کلانتری ۱۲۷ و مراجع قضایی تشکیل شده بود.

این مقام انتظامی افزود: بنا به اظهارات همسایگان چند هفته پس از از این درگیری خواهر مقتوله اسباب خود را از این اپارتمان خارج کرده و به محل دیگری نقل مکان کرده است و همسایگان آخرین بار همسر مقتوله را حدودا یک ماه پیش هنگام خروج از اپارتمان دیده‌اند و پس از آن هیچ اثری از حضور وی وجود ندارد و به نظر می‌رسد با توجه به وضعیت جسد زمان قتل همان یک ماه پیش باشد.

سرهنگ سهرابی منش در ادامه گفت: در بررسی های میدانی که توسط تیم تشخیص هویت و عوامل گشت کلانتری ۱۲۷ انجام شد مقتول داخل اتاق خواب با استفاده از شی برنده مثل چاقو به قتل رسیده و قاتل سعی داشته مقتول را درون یخچال قرار دهد تا از فساد وی جلو گیری کند تا فرصت کافی برای پنهان کردن خود را داشته باشد.

یکی از ساکنین ساختمان درباره این خانواده اظهارداشت داشت: با توجه به این که این خانم و آقا همیشه دخانیات استعمال می‌کردند و بوی آن موجب ناراحتی ساکنین شده بود چندین مرتبه از سوی اهالی ساختمان به آنها تذکر داده شده بود از همین‌رو ارتباطی بین ساکنین و این خانواده وجود نداشته و از آنها و رفت و آمدشان کسی با خبر نبود.

رییس کلانتری نارمک اضافه کرد:  ضمن تحویل جسد به پزشکی قانونی در خصوص موضوع، اقدامات لازم انجام و پرونده جهت رسیدگی در اختیار مراجع قضایی و عوامل پلیس آگاهی قرار گرفت.

کلید واژه ها: جسد نارمک یخچال روزنامه وقایع قتل


نظر شما :