سید فاضل موسوی:

زنگنه از تهدید زالو صفتان نمی‌ترسد

۰۷ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۷:۰۰ کد : ۳۴۳۴ اصلی تیتر یک
عدم توان در باز پس گیری پول مردم از بابک زنجانی منجر شده که این فرد چنان به خود مغرور شود که بیژن زنگنه وزیر نفت را که در محاکمه کردن او نقش داشته است را تهدید می‌کنند.
زنگنه از تهدید زالو صفتان نمی‌ترسد

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: تهدید زنگنه این بار توسط زالوصفتی که دست در جیب مردم کرد و خون مردم را مکید. بابک زنجانی، فردی که به جرم فساد اقتصادی و عدم بازگرداندن دلارهای نفتی به افساد فی‌الارض محکوم‌شده است، روز گذشته از پشت میله‌های زندان فریاد برآورد که زنگنه خواهد رفت و زنجانی وزیر نفت خواهد شد. با فشارهای ظالمانه ایالات ‌متحده بر ایران فروش نفت البته کاهش‌یافته است و به‌ طور یقین ایران درصدد خواهد بود که اجازه ندهد صادرات نفتش کاهش بیشتری یابد. ده‌ها راه برای رسیدن به این مقصود وجود دارد اما از بد ماجرا بابک زنجانی زمینه را برای مکیدن خون مردم آماده دیده است.  در این ‌ارتباط«وقایع اتفافیه» با سیدفاضل موسوی نماینده سابق مجلس به گفت‌وگو پرداخته که در ادامه می‌خوانید.


* زالوصفتی به نام زنجانی


 با فشارها و تحریم ظالمانه آمریکا علیه ایران صادرات نفت کاهش‌یافته است اما بدتر از این مورد آن‌که زالوصفتانی که کیسه دوخته‌اند تا از این شرایط ماهی بگیرند، آماده می‌شوند تا به  فعالیت بپردارند.  این افراد جز منفعت خود و تحقیر ملت‌ها ایران چیز دیگری نمی‌فهمند.
*دزدانی  بی‌اهمیت به مردم  این افراد اساسا مفهومی  به نام مردم را نمی‌فهمند و تنها به دنبال پر کردن انبارهای خود از امول حرام هستند. دنیاپرستان زالوصفت اهمیتی برای اموال مردم قائل نیستند. ساختار زندگی این افراد توأم با  فساد است. این افراد تنها به ثروت‌اندوزی می‌پردازند. مردم ابزار دست این افراد هستند و در ضرورت مردم را نردبان خواهند کرد.


*وقتی شایسته‌سالاری نباشد

 

  این درحالی‌ است که اگر همین مردم نبودند موقعیت‌های کنونی برای این افراد به جود نمی‌آمد. این افراد به دروغ نام خود را بسیجی اقتصادی می‌گذارند و به مردم و ناموس مردم خیانت می‌کنند. ظهور بابک زنجانی‌ها به این مسئله بازمی‌گردد که شایسته‌سالاری در کشور ما حاکم نیست در چنین فضایی انگل‌هایی مانند زنجانی رشد و نمو می‌کنند.


* تهدید پاک‌ترین وزیر به‌وسیله زالوصفت


عدم توان در باز پس گیری پول مردم از بابک زنجانی منجر شده که این فرد چنان به خود مغرور شود که بیژن زنگنه وزیر نفت را که در محاکمه کردن او نقش داشته است را تهدید می‌کنند. اگر زنگنه، همان زنگنه‌ای است که توانست صادرات نفت ایران را بعد از لغو تحریم‌ها بازگرداند و اگر اوست که توانست بابک زنجانی‌ها را به بند قانون بکشاند به ‌طور یقین می‌تواند در مقابل افرادی چون بابک زنجانی و بابک زنجانی‌ها که چشم طمع به اموال این ملت دارند، ایستادگی کند و اجازه ندهد که اموال این ملت غارت شود. البته که ایران باید راه‌هایی برای دور زدن تحریم‌های نفتی برای مقابله با آمریکایی‌ها بردارد اما این روش‌ها باید به‌گونه‌ای باشد که اموال ملت از بین نرود و بابک زنجانی‌ها متولد نشوند.


 

کلید واژه ها: زنگنه بابک زنجانی زالو صفت دزدان بیت المال شایسته سالاری فاضل موسوی تهدید زنگنه


نظر شما :