وبسایت اپل افشای همه سه گزینه نام آیفون ۲۰۱۸ را تایید کرد

۲۰ شهریور ۱۳۹۷ | ۰۹:۰۶ کد : ۳۴۰ علم و فناوری

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: قبلا به طور انحصاری مشخص کردیم که نام جانشین آیفون X، آیفون Xs می باشد اما افشای خبر دیگری از وبسایت اپل حاکی از تایید اسامی مدل های دیگر است...
Allthings.how اسامی را در یک فایل در نقشه سایت اپل پیدا کرده که نام سه مدل آیفون را نشان میدهد. تنها چیزی که مشخص نیست این است که آیا اپل از حروف کوچک یا بزرگ برای S استفاده میکند یا نه. برای مثال:
آیفون Xs ( یا XS)
آیفون Xs Max (یا XS Max)
آیفون Xr (یا XR)
پیش از معرفی دستگاه های آیفون 2018، اپل فایل این محصول را در وبسایت خود به روز کرد که به وضوح نام دستگاه های آینده – آیفون XS و آیفون XS Max مشخص است.
در نقشه سایت محصولات اپل به کیس های وبسایت otterbox برای آیفون XS و آیفون XS Max لینک هایی زده است. لینک ها که به برخی موارد از جمله کیس های سیلیکون و چرم در رنگ های سیاه و سفید، سرمه ای و گزینه های دیگر اشاره دارد.
نام آیفون Xr در جای دیگری از نقشه سایت پیدا شده است، که رنگ های موجود را نیز نشان می دهد.
این ورژن نقشه سایت اپل از آن زمان به صورت آفلاین قابل استفاده است.
در حالیکه وبسایت Allthings.how یک اسکرین شات از اسامی که نشان داده شد گرفته است، اما در فایلی که بعدا دانلود شد وجود ندارد. بنابراین نمیتوانیم اطمینان حاصل کنیم که این اطلاعات صحیح باشد اما به نظر میرسد که یک اسکرین شات جعلی نیست و شاید یک کپی از فایل اصلی باشد. یعنی اینکه احتمال می رود اپل فایل را جایگزین اسکرین شات و دانلود کرده است.
نقشه سایت اپل همچنین یک گزارش قبلی که مبنی بر این است که آیفون XS با سه مدل حافظه ذخیره سازی در دسترس خواهد بود را تایید میکند: 64 گیگابایت، 256 گیگابایت و 512 گیگابایت
این اولین بار است که اپل سطح ذخیره سازی نیم ترابایتی را در آیفون عرضه کرده است.

 

کلید واژه ها: اپل آیفون


نظر شما :