سهیمه سوخت خودرو های سنگین یک شرکت قطع شد

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۷:۱۷ کد : ۳۱۹۷ اصلی آخرین اخبار
مدیرکل تعزیرت حکومتی استان تهران از قطع خدمات دولتی سهمیه سه ماهه ۶۰ خودروی سنگین مربوط به یک شرکت توسعه راه سازی خبر داد.

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: محمدعلی اسفنانی مدیرکل تعزیرت حکومتی استان تهران از قطع خدمات دولتی سهمیه سه ماه ۶۰ خودروی سنگین مربوط به یک شرکت توسعه راه سازی خبر داد و گفت: شرکت مذکور با سوء استفاده از سهیمه نفت و گاز ماشین آلات سنگین خود مرتکب عرضه خارج از شبکه سوخت به تعداد ۶۰ کارت سهیمه سوخت شده است.

وی ادامه داد: این کارت‌ها باید در مسیر ساخت و ساز راه و جاده‌ای کشور مصرف می‌شد، اما در اختیار یک جایگاه سوخت قرار داده شده است تا با فروش آزاد عرضه شود.

اسفنانی گفت: موضوع توسط شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه‌ای تهران بررسی و تخلفات مربوطه برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی استان تهران ارسال شد که در نهایت به موجب صدور رای قطعی شعبه پنجم تجدید نظر تعزیرات حکومتی استان تهران برای ۱۹ فقره تخلف قطع سهیمه سه ماهه صادر و متهمین نیز به جزای سنگین محکوم شدند.

لازم به ذکر است خودرو‌های ذکر شده روزانه از سهمیه ۳۰۰ لیتر نفت و گاز سوبسیدی استفاده می‌کردند که به صورت غیر قانونی در یک جایگاه سوخت عرضه می‌شد.

کلید واژه ها: کارت سوخت سهیمه بندی بنزین مصرف بنزین


نظر شما :