نرم افزار تور به اندروید آمد

۲۰ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۳:۳۴ کد : ۳۱۸ علم و فناوری
نرم افزار تور به اندروید آمد

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:  به دنبال یک برنامه مرورگر خصوصی برای تلفن همراهتان هستید؟ اپلیکیشن تور پاسخ شماست.

مرورگر Android Tor به شما این امکان را می دهد تا بدون اینکه پیگیری شوید در اینترنت گشت و گذار کنید. نسخه خصوصی این برنامه هم اکنون برای اندروید در دسترس قرار گرفته است.

بر اساس گزارش وبسایت VertureBeat  این اپلیکیشن در پلی استور گوگل موجود است و علاوه بر این کاربران می توانند به طور مستقیم این اپلیکیشن را از وب سایت Tor به همراه پسوورد فایل دانلود کنند.

در اصل Tor برای اپلیکیشن The Onion Router به دلیل شیوه ای که برای محافظت از اطلاعات موجود در شبکه استفاده می کند؛ نامگذاری شده است. هنگامی که مرورگر فعال Tor درخواستی برای دانلود یک صفحه ایجاد می کند، این درخواست چندین بار از طریق سه سرور شناخته شده رمزگذاری می شود.

کمپانی Tor می گوید: "هدف این برنامه ایجاد یک فضای یکسان برای همه کاربران است، این امر باعث می شود که شما بر اساس اطلاعات مرورگر و دستگاهتان اثرانگشت داشته باشید."
VentureBeat یادآور می شود که Tor اولین مرورگر فعال موجود، برای دستگاه های اندرویدی نیست.

آکسفورد نیز از همان کد منبعی استفاده می کند که تاییدیه پروژه Tor را دارد، اما در سال 2019 هنگامی که پروژه Tor اندروید اجرا شود، از بین خواهد رفت. این تکنولوژی Tor در مرورگر وب Brave که برای حریم خصوصی اینترنت در سطح بعدی طراحی شده بود، استفاده شده بود.

 

کلید واژه ها: اپلیکیشن موبایل نرم افزار تور


( ۱ )

نظر شما :