اعتراض یک عضو شورا درباره بررسی طرح دو فوریتی انتخابات شورایاری‌ها

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۳:۲۶ کد : ۲۹۱۶ اصلی جامـــعه
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به این که موضوع بررسی انتخابات شورایاری‌ها در قالب طرح و یا لایحه به شورا ارائه نشده است، افزود: بهتر است این موضوع از دستور کار شورا خارج شود.
اعتراض یک عضو شورا درباره بررسی طرح دو فوریتی انتخابات شورایاری‌ها

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه:  محمدجواد حق شناس در یکصد و چهلمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در تذکری درباره بررسی طرح دو فوریتی انتخابات شورایاری‌ها، گفت: آن چه در دستور کار جلسات شورای شهر تهران قرار می‌گیرد در دو قالب لایحه و طرح است. اما این دستور کار برای بررسی انتخابات شورایارها در هیچ یک از دو قالب جای نمی‌گیرد.

وی افزود: روز گذشته نیز به برخی از اعضا در خصوص این موضوع اعلام کردم که چنین روالی صحیح نیست و بهتر است امروز این موضوع از دستور کار شورا خارج شود و توسط کمیسیون تخصصی مربوطه به صحن شورا ارائه شود.

به گزارش ایسنا، محسن هاشمی رفسجانی - ریاست شورای شهر تهران در پاسخ به این تذکر حق شناس گفت: این طرح توسط کمیسیون حقوقی شورا ارائه شده و بیش از سه ماه است که در دستور کار قرار گرفته است.

اما با این حال اگر نظر اعضا خروج این موضوع از دستور کار است باید با جمع‌آوری امضا این کار انجام شود

کلید واژه ها: وقایع اتفاقیه شورای شهر تهران ستاد شورایاری ها انتخابات شورایاری ها حق شناس طرح دو فوریتی در مورد شورایاری ها


نظر شما :