۵۰ مکان «اینستاگرام شده» جهان در سال ۲۰۱۹

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۰:۱۲ کد : ۲۸۶۲ اصلی علم و فناوری
۵۰ مکان «اینستاگرام شده» جهان در سال ۲۰۱۹

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: بر اساس تحقیقات انجام‌شده توسط موسسه هوپا، امسال اینستاگرام شده‌ترین مکان لندن شد. بدین ترتیب لندن شماره یک مکان‌های اینستاگرامی جهان در سال ۲۰۱۹ شهر پاریس و نیویورک را جا گذاشت.{لینک}

مبنای رنکینگ بر اساس تعداد هشتگ‌ها تعریف‌شده است. دبی با کمتر از ۸۰ میلیون هشتگ مکانی در رده چهارم قرار گرفت.

بر این اساس استانبول، جاکارتا، لس‌آنجلس، بارسلونا، مسکو، توکیو در رده‌های بعدی پراینستاگرام‌ترین مکان‌های جهان قرار گرفتند.

اما بر اساس پست‌های سلفی، برلین به‌عنوان «پر سلفی‌ترین» مکان جهان در سال ۲۰۱۹ معرفی شد. شانگهای، سئول، جاکارتا، کاراکاس، اوزاکا،لندن،مسکو، سان‌فرانسیسکو و تورنتو در رده‌های بعدی جای گرفتند.

اما رتبه اول خوش‌منظره‌ترین سلفی‌های مکانی به سانتیاگوی شیلی اختصاص یافت. بوئنوس آیرس، کی یف، کوالالامپور، آنتالیا، کیپ تاون، پوکت، سان فرانسیسکو، بوداپست و لاگوس در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

نکته بعدی پست‌های غذایی برتر است که توکیو در صدر قرار گرفت. تایپه، دوحه، استانبول، اوزاکا، بانکوک، کوالالامپور، سنگاپور، ابوظبی و مبلورن در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

در پست های اینستاگرامی منتشر شده به صورت خانوادگی (زوج‌ها) دُبی در رده اول و بمبئی در رده دوم و پاریس در رده سوم جای گرفتند.
منبع: خبرآنلاین

کلید واژه ها: اینستاگرام فضای مجازی اینترنت فناوری نوین صنعت تکنولوژی وقایع اتفاقیه


نظر شما :