ساداتی‎نژاد در گفت و گو با وقایع اتفاقیه:

ایجاد تغییرات پی در پی در دانشگلاه آزاد قطعا قابل توجیه نیست

۱۷ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۸:۳۱ کد : ۲۸۳ جامـــعه
"سید جواد ساداتی‎نژاد" عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه، ایجاد تغییرات پی در پی در دانشگاه آزاد اسلامی را سبب ضربه زدن به نظام آموزشی این نهاد دانست.
ایجاد تغییرات پی در پی در دانشگلاه آزاد قطعا قابل توجیه نیست

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: سیدجواد ساداتی‎نژاد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی روزنامه وقایع اتفاقیه درباره تغییرات پی در پی در دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: طبیعتا در مورد ایجاد تغییرات در حوزه نهادها و ارگان‎های مختلف که در حوزه اختیارات آنها باشد، ما خیلی نظر نداریم؛ ولی از من، فرهاد رهبر، رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واقعا مدیر توانمندی بودند و کارنامه درخشانی در دانشگاه تهران داشتند و در این مدت در حوزه کیفیت‎بخشی به آموزش در دانشگاه آزاد مسیر خوبی را رفتند.


وی تصریح کرد: طهرانچی رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی نیز از مدیران خوبی هستند که در دانشگاه شهید بهشتی موفقیت‎هایی داشته است، اما در هرصورت اینکه چرا این اتفاقات و تغییرات در دانشگاه آزاد رخ داده، قطعا قابل بررسی است.


عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی درباره اینکه آیا تغییرات پی در پی در یک نهاد آموزشی سبب افت نمی‎شود، خاطرنشان کرد: به طور حتم تغییرات زودهنگام پروسه رشد در یک مجموعه را دچار خلل می کند؛ چرا که وقتی یک مدیریکسال سرکار باشد و برنامه‎ریزی‎های لازم انجام دهد یک نفر دیگر وارد میدان شود قطعا مشکلاتی ایجاد می‎شود و روند رشد را دچار مشکلاتی خواهد کرد.


ساداتی‎نژاد تاکید کرد: امیدواریم ریاست جدید دانشگاه آزاد بتوانند مسیر مجموعه دانشگاه آزاد را به خصوص در حوزه کیفیت به پیش ببرند و در این راستا اقدامات لازم را انجام دهند.

کلید واژه ها: آموزشدانشکاه آزادفرهاد رهبرمجلس شورای اسلامی


نظر شما :