فتنه دفتر روحانی بین رئیس جمهور و اصلاح طلبان / جهانگیری کابینه را می چید،بحران های امروز وجود نداشت

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۳:۱۰ کد : ۲۷۰۴ اصلی تیتر یک
طاهر نژاد سخنگوی حزب کارگزران سازندگی گفت: تغییراتی که در دفتر آقای روحانی انجام شد، عملا در تعامل بین رئیس‌جمهور و اصلاح‌طلبان مانع ایجاد کرد و اصلاح‌طلبان دیگر دستشان به رئیس‌جمهوری که با رای قاطع ملت انتخاب شده بود نرسید و نتوانستند مسائلشان را منتقل کنند و این عامل گلایه‌مندی اصلاح‌طلبان از دولت شد.
فتنه دفتر روحانی بین رئیس جمهور و اصلاح طلبان / جهانگیری کابینه را می چید،بحران های امروز وجود نداشت

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: طاهر نژاد سخنگوی حزب کارگزران سازندگی گفت: تغییراتی که در دفتر آقای روحانی انجام شد، عملا در تعامل بین رئیس‌جمهور و اصلاح‌طلبان مانع ایجاد کرد و اصلاح‌طلبان دیگر دستشان به رئیس‌جمهوری که با رای قاطع ملت انتخاب شده بود نرسید و نتوانستند مسائلشان را منتقل کنند و این عامل گلایه‌مندی اصلاح‌طلبان از دولت شد. عامل دیگر این بود که به هر حال آقای جهانگیری از طرف اصلاح‌طلبان پیشنهادهایی را برای رئیس‌جمهور در چینش کابینه داشت که عملا پیشنهادات او نادیده گرفته شد. حتی در حوزه‌هایی که آقای جهانگیری به‌دلیل تجربه و توانایی‌هایی فردی صاحب‌نظر بودند هم نظر وی لحاظ نشد. عملا هم ثابت شد که اگر نظر آقای جهانگیری در چینش کابینه لحاظ می‌شد این مسائل و مشکلاتی که امروز با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنیم شاید به این شدت نبود. اینها عواملی هستند که اصلاح‌طلبان را رنجانده است، اما معنای سخن این نیست که اصلاح‌طلبان از دولت حمایت نمی‌کنند. اصلاح‌طلبان اکنون هم حامی منتقد دولت هستند و ضمن اینکه از دولت حمایت می‌کنند نقد هم دارند و راهکار و پیشنهاد هم به دولت ارائه می‌دهند.

کلید واژه ها: حسن روحانی جهانگیری محمود واعظی اختلاف روحانی و اصلاح طلبان دفتر روحانی اختلاف دولت و اصلاح طلبان بحران مدیریتی وقایع اتفاقیه کابینه جهانگیری


نظر شما :