برخورد مترو با خودرو در مشهد

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۰:۱۸ کد : ۲۶۰۹ آخرین اخبار
حوالی ساعت هشت صبح امروز دو دستگاه خودروی سواری در بلوار وکیل آباد مشهد با یکدیگر برخورد کردند و به سمت نرده های قطارشهری منحرف شدند.

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: سخنگوی شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد گفت: یک خودروی سواری پروتون با ورود به حریم ریلی خط یکم قطارشهری این شهر با قطار برخورد کرد و موجب شد که سرویس دهی در این خط برای 20 دقیقه متوقف شود.

میثم زارع روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: حوالی ساعت هشت صبح امروز دو دستگاه خودروی سواری در بلوار وکیل آباد مشهد با یکدیگر برخورد کردند و به سمت نرده های قطارشهری منحرف شدند.

وی با اشاره به ورود یکی از این خودروها به حریم ریلی اضافه کرد: این خودرو در مسیر وکیل آباد و در حد فاصل ایستگاههای اقبال و صیاد شیرازی با قطار برخورد کرد.

سخنگوی شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد با اشاره به حضور تمام نیروهای امدادی و آتش نشانی برای ایمن سازی محل گفت: قطار تخلیه و از ریل خارج و عملیات انتقال خودروی سواری نیز انجام شد و خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت.

زارع افزود: برای برگشت سرویس دهی به سیکل طبیعی ناچار به انجام چهار مورد تخلیه مسافری در طول مسیر شدیم و هم اینک سرویس دهی به صورت عادی در حال انجام است.

خط یکم قطارشهری مشهد به طول 19 کیلومتر از پایانه غدیر نخریسی تا وکیل آباد اسفند 1389 به بهره برداری رسید و هم اکنون روزانه به طور میانگین 170 هزار نفر در این مسیر جا به جا می شوند.

 

مسیر توسعه 4.5 کیلومتری این خط نیز از ایستگاه غدیر تا فرودگاه مشهد در دهه فجر سال 94 به بهره برداری رسید.

کلید واژه ها: قطار مترو مشهد تصادف وقایع اتفاقیه


نظر شما :