کُروات‎ها در فدراسیون فوتبال، تاج در ترکیه

۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۴ کد : ۲۵۲۲ اصلی ورزشی
رئیس کمیته ملی المپیک کرواسی در حالی امروز در ضیافت فدراسیون فوتبال شرکت می‏‎کند که مهدی تاج در این ضیافت حضور ندارد. ظاهرا وی برای ماموریت کاری خارج از کشور به سر می‎برد.
کُروات‎ها در فدراسیون فوتبال، تاج در ترکیه

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: «زلاتکو ماتسا» رئیس کمیته ملی المپیک کرواسی و هیأت همراهش که پنجشنبه شب به تهران سفر کردند، در ادامه دیدارهای خود با مقامات ورزشی ایران امروز یکشنبه به ساختمان فدراسیون فوتبال می‌روند تا ضمن بازدید از این مجموعه، با مدیران مربوطه هم دیدار داشته باشند.

این بازدید و دیدار پیش بینی شده برای رئیس کمیته ملی المپیک کرواسی متصل به ضیافت ناهار برای وی و همراهانش است؛ با این حال مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در آن حضور ندارد!

به گزارش مهر، مهدی تاج به خاطر سفر به خارج از کشور در ضیافت امروز رئیس کمیته ملی المپیک کرواسی حضور ندارد. البته فدراسیون فوتبال در مورد این سفر مهدی تاج اطلاع رسانی نداشته و همین مسئله ایجاد ابهام کرده که چرا باید ضیافت فدراسیون فوتبال همزمان با مأموریت کاری رئیس برگزار شود.

از طرفی اتفاق فوتبالی خاصی در خارج از کشور که مربوط به ایران باشد، وجود ندارد. تنها موضوع این روزهای فوتبال ایران انتخاب سرمربی برای تیم ملی است و به نظر می‌رسد سفر مهدی تاج به ترکیه هم به این مسئله ارتباط داشته باشد.
در هر صورت میزبانی و ضیافت امروز فدراسیون فوتبال برای رئیس کمیته ملی المپیک در غیاب رئیس این فدراسیون برگزار می‌شود.

«زلاتکو ماتسا» در حاشیه حضور در ساختمان فدراسیون فوتبال با مربیان و بازیکنان کروات شاغل در ایران نیز دیدار جداگانه ای خواهد داشت.

همچنین در ادامه برنامه‌هایی که برای رئیس کمیته ملی المپیک کرواسی پیش بینی شده، وی امروز پس از ساختمان فدراسیون فوتبال به ورزشگاه آزادی می‌رود تا با مسئولان ووشو، وزنه برداری و کشتی هم ملاقات‌های جداگانه ای داشته باشد.

دبیرکل و مدیر روابط بین الملل کمیته ملی المپیک کرواسی و همچنین رئیس فدراسیون هندبال کرواسی هیأت همراه «زلاتکو ماتسا» را تشکیل می‌دهند.

کلید واژه ها: کمیته ملی المپیک کرواسیفدراسیون فوتبال


نظر شما :