رقابت پنهان برانکو و شفر برای پایان فصل!

۱۰ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۴:۰۲ کد : ۲۲۵۷ اصلی ورزشی
دربی برای مربیان استقلال و پرسپولیس اهمیتی ورای تنها یک مسابقه خیلی مهم فوتبال دارد.
رقابت پنهان برانکو و شفر برای پایان فصل!

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: دربی دهم فروردین برای برانکو و شفر خیلی حساس تر از سه رقابت قبلی‌شان است. سه رقابتی که هر کدام‌شان یکی را بردند و یک بازی هم مساوی شده است!

این بازی به خاطر شرایط جدول اهمیتی ویژه دارد. برنده‌اش غیر از بردن کری سالانه صاف می‌رود سمت قهرمانی و در جدول حسابی از رقیب می کند و پیش می افتد.

اما شاید رقابتی پنهان بین این دو مربی وجود دارد که بیش از دستاورد فنی برای نثتیم‌شان است. بردن این بازی تکلیف این که کدام‌شان بهتر است را تا حد زیادی را روشن می‌کند و برنده شاید بخت بزرگتری پیدا می کند برای اینکه در پایان فصل حتی در بین گزینه های جانشینی کی‌روش باشد.

به گزارش خبرآنلاین، در شرایطی که برانکو به دلیل دعوای طولانی با کی روش  به رغم محبوبیت بالایش در شرایطی قرار گرفته است که حتی هواداران پرسپولیس هم دوست ندارند او به تیم ملی برود و تیم خودشان تضعیف شود، رفت و آمدهای شفر به بازی‌های ملی و قهرمانی او در لیگ با برد دربی می‌تواند او را هم گزینه بالقوه تیم‌ملی کند. چیزی که بی شک علاقه‌ ویژه‌ای به آن دارد.

او در صورت قهرمانی در لیگ اصلا بدش نمی‌آید یک مشغله کم حجم تر در تیم ملی داشته باشد.

چیزی که برانکو هم به شدت آن را ترجیح می‌دهد. تیم‌ملی کار تمام وقت نیست و البته شانس بردن ایران به جام جهانی با یک نسل خوب فوتبالی ، فرصتی نیست که هر مربی صاحب‌نامی به سادگی از کنارش بگذرد. بخصوص شفر و برانکو که هر دو شیرینی صعود به جام جهانی را تجربه کردند و البته طعم گس ناکامی در آنجا را هم چشیده اند!

کلید واژه ها: برانکو ایوانکوویچوینفرد شفردربی


نظر شما :