دولت امسال بیش از ۲ هزار تذکر از مجلس گرفت

۲۵ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۴:۳۳ کد : ۲۱۶۷ اصلی تیتر یک سیاسی
دولت دوازدهم در سال ۱۳۹۷، ۲ هزار و ۹۴۷ تذکر از مجلس شورای اسلامی گرفت که کمترین آن به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بود.
دولت امسال بیش از ۲ هزار تذکر از مجلس گرفت

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: علی اصغر یوسف نژاد عضو هیات رییسه مجلس اظهار داشت: هیات رییسه مجلس شورای اسلامی تعداد تذکرها به دولت از اول فرودین تا ۱۵ اسفند ۹۷ را منتشر کرد که بر اساس آمارهای موجود، کمترین تذکر را وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با 33 تذکر و بیشترین تذکر را رییس جمهوری با ۵۶۲ تذکر از مجلس دریافت کرده است.

وی افزود: وزارت جهاد کشاورزی ۳۱۹ تذکر، وزارت راه و شهرسازی ۲۸۹ تذکر، وزارت نیرو ۲۴۸ تذکر، وزارت کشور ۲۳۸ تذکر، وزارت آموزش و پرورش ۱۹۹ تذکر، وزارت صنعت، معدن و تجارت ۱۹۷ تذکر، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۱۴۳ تذکر، وزارت امور اقتصادی و دارایی ۱۳۹ تذکر، وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی ۱۱۶ تذکر، وزارت نفت ۷۰ تذکر از مجلس دریافت کردند.

به گزارش ایرنا، عضو هیات رییسه مجلس یادآور شد: همچنین وزارت امور خارجه ۶۹ تذکر، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ۶۶  تذکر، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ۵۹ تذکر و وزارت ورزش و جوانان ۵۹ تذکر از مجلسی ها گرفتند.

یوسف نژاد تعداد تذکرها به وزارت دادگستری را ۵۳ مورد، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ۵۲ مورد، وزارت اطلاعات ۳۶ مورد و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ۳۳ مورد اعلام کرد.
 

کلید واژه ها: مجلس شورای اسلامی دولت دوازدهم


نظر شما :