عادل فردوسی‌پور؛ محبوب مردم، مغضوب مدیران

۲۱ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۵ کد : ۲۱۲۷ اصلی ورزشی
عادل فردوسی پور شاید تنها شخصیتی در صداوسیما باشد که تا این اندازه با مدیران این سازمان دچار چالش شده و هنوز هم با قدرت در حال ادامه دادن به کار خود است.
عادل فردوسی‌پور؛ محبوب مردم، مغضوب مدیران

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: عادل که می توان گفت با اختلاف حرفه ای ترین و البته پر بیننده ترین برنامه تلویزیون را سال هاست روی آنتن می برد همواره رابطه ای سینوسی با مدیران شبکه سه و صداوسیما داشته ولی هنوز که هنوزه است توانسته در همین فضا به کار خود ادامه دهد. عادل بر خلاف مدیران همیشه محبوب و مقبول مردم بوده و علت آن هم چیزی جز شفافیت و صراحت این برنامه نبوده و دقیقا همین مورد باعث شد عادل چالش های زیادی را تجربه کرده باشد.

او یکی از اولین چالش هایش را زمانی تجربه کرد که با مدیران وقت سازمان تربیت بدنی در دولت محمود احمدی نژاد وارد چالش شد. مدیرانی نظیر کیومرث هاشمی و آخوندی در شبی که صفایی فراهانی مهمان برنامه نود بود، از طریق تماس تلفنی با عادل وارد جدل شدند و نتیجه اش این شد که هفته بعد یکی از کوتاه ترین نودهای تاریخ طی ۷۰ دقیقه روی آنتن رفت و سیستم پیامکی برنامه هم با مشکلاتی مواجه بود و خیلی ها نتوانستند در مسابقه پیامکی شرکت کنند. عادل البته هفته بعد با قدرت و انرژی همیشگی اش برگشت و یک بار دیگر نود را روی آنتن برد.

به گزارش خبرآنلاین، یکی دیگر از دفعاتی که نود و فردوسی پور دچار چالشی جدی شدند، آن شبی بود که پرونده علی کریمی و مصطفی آجرلو در نود مطرح شد. جایی که علی کریمی با اتهام روزه خواری از استیل آذین اخراج شده بود و این قضیه باعث شد تا نود یکی از برنامه های جنجالی اش را تجربه کند. برنامه ای که آن شب به پایان خود نرسید و در میان پخش آیتم هایش ناگهان عادل مجبور شد برنامه اش را تمام کند و با گفتن این جمله که به امید روزی که بتوانیم به صورت صریح در خدمت شما باشیم، جنجال آفرین شد.

آخرین چالش عادل و سازمان هم با ورود علی فروغی به شبکه سه آغاز شد. فروغی که کلا سر سازگاری با عادل نداشت، در برنامه بیست هجده هم سر ماجرای کارلوس پویول نشان داد که خیلی رابطه خوبی با مجری جوان این برنامه ندارد.

بعد از آن هم تصمیم شبکه سه مبنی بر پخش یک مسابقه فوتبال به جای برنامه نود، دلخوری شدید عادل را به همراه داشت و همین اختلافات به شکل عجیبی باعث شد برنامه نود سه هفته روی آنتن نرود. البته بعد از آن فردوسی پور با مشی محافظه کارانه یک بار دیگر به تلویزیون بازگشت و با تمکین از شرایط جدید، بار دیگر نود را روی آنتن برد. نودی که دیگر مشکلی با کم شدن تایم برنامه اش بخاطر مسابقات لیگ ملت های اروپا یا برنامه هفت نداشت اما نزد مردم چه در ۶۰ دقیقه چه در ۴ ساعت همان نود پر از خاطره بود و هست.

کلید واژه ها: عادل فردوسی پور


نظر شما :