روسیه آماده همکاری با قطر برای میزبانی جام جهانی

۱۴ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۸ کد : ۲۰۴۳ اصلی ورزشی
وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد روسیه تجربیات خود از میزبانی جام جهانی را با قطر به اشتراک خواهد گذاشت.
روسیه آماده همکاری با قطر برای میزبانی جام جهانی

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد روسیه تجربیات خود از میزبانی جام جهانی را با قطر به اشتراک خواهد گذاشت.
به گزارش ایسنا و به نقل از sportbox، جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تابستان سال ۲۰۱۸ در ۱۱ شهر روسیه برگزار شد و اکنون همه نگاه‌ها به قطر است که میزبان دوره بعدی این رقابت‌ها محسوب می‌شود.
سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه درباره انتقال تجربیات این کشور به قطر برای میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲ گفت: روسیه و قطر در زمینه‌های ورزشی با هم همکاری خواهند داشت. بعد از جام جهانی موفقی که در روسیه برگزار شد، حالا جام جهانی بعدی در قطر است و ما آماده هستیم تا تجربیاتمان را با دوستان قطری در این رابطه به اشتراک بگذاریم که چگونه بهتر این رقابت‌ها را میزبانی کرد و چه اقداماتی قبل و در طول این رقابت‌ها باید صورت بگیرد.
جام جهانی قطر برای اولین بار در فصلی غیر از تابستان برگزار خواهد شد. این رقابت‌ها از ۲۱ نوامبر تا ۸ دسامبر در کشور قطر برگزار می‌شود.
به گزارش ایسنا، هنوز تصمیم نهایی درباره تعداد تیم‌های حاضر در جام جهانی قطر گرفته نشده و ممکن است این رقابت‌ها برای اولین بار با حضور ۴۸ تیم برگزار شود.

کلید واژه ها: میزبانی جام جهانی فوتبال جام جهانی 2022 قطر وزیر امور خارجه روسیه


نظر شما :