افزایش سقف برداشت از خودپردازها تا ۵۰۰ هزار تومان

۱۳ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۴:۴۱ کد : ۲۰۴۱ سرخط اخبار
در آستانه ایام نوروز، بانک مرکزی مجوز افزایش سقف برداشت پول از دستگاه خودپرداز از ۲۰۰ به ۵۰۰ هزار تومان را ابلاغ کرد.

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: بر اساس این بخشنامه افزایش سقف برداشت پول تا ۵۰۰ هزار تومان از ۲۰ اسفند تا ۱۷ فروردین ماه اجرایی می‌شود.
در آستانه فرارسیدن نوروز و همچنین با توجه به افزایش تقاضا برای پول نقد، بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری مجاز و فعال در سراسر کشور با دریافت مجوز از سوی اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی سقف برداشت از خودپردازها را از ۲۰۰ هزار تومان به ۵۰۰ هزار تومان افزایش می‌دهند.
به گزارش خبرآنلاین، امسال نیز همانند سال گذشته بانک مرکزی ابتدای اسفند ماه، مجوز افزایش سقف برداشت خودپردازها به ۵۰۰ هزارتومان را به بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری دولتی و خصوصی از نیمه اسفند ماه داده که در همین زمینه افزایش سقف برداشت پول از دستگاه‌های خودپرداز در هفته آینده توسط بانک‌ها برای عید با بروزرسانی خودپردازها عملیاتی می‌شود.
سقف برداشت ۵۰۰ هزار تومانی از خودپردازها از تاریخ ۲۰ الی ۲۵ فروردین ماه آغاز و تا ۱۷ اسفند ماه ۹۸ در دسترس مشتریان سیستم بانکی به عنوان یکی از تمهیدات در ایام نوروز به منظور بهرمندی از پول نقد است.
متقاضیان دریافت پول نقد در ایام نوروز برای استفاده از سقف برداشت ۵۰۰ هزار تومانی باید به خودپرداز بانک عامل مراجعه کنند و در صورت مراجعه به خودپرداز سایر بانک‌ها در هر تراکنش تا ۲۰۰ هزار تومان قابلیت برداشت پول دارند.

کلید واژه ها: بانک مرکزیدستگاه خودپرداز


نظر شما :