تشکیل پرونده سلامت اجتماعی خانوار

۱۱ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۳:۳۹ کد : ۱۹۹۵ اصلی جامـــعه
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از تشکیل پرنده سلامت خبر داد و گفت: براساس تدوین سیاستهای سلامت اجتماعی، نشاط اجتماعی افزایش و ارتباط موثر بین افراد ایجاد خواهد شد.
تشکیل پرونده سلامت اجتماعی خانوار

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: حبیب الله مسعودی فرید به یکی از برنامه های مهم سازمان بهزیستی که با همکاری وزارت کشور اجرایی می شود اشاره کرد و گفت: تدوین سیاستهای سلامت اجتماعی یکی برنامه ها و اولویت های ما در سال جاری بود که کلیات این برنامه در شورای اجتماعی کشور به تصویب رسیده است.

وی با اشاره به اینکه اجرای آزمایشی این برنامه در شهرستان اسلام شهر در حال اجرا است، افزود: به احتمال زیاد مدل نهایی سیاستهای سلامت اجتماعی اواخر امسال و یا اوایل سال آینده به تصویب می رسد.

به گزارش مهر، معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور تاکید کرد: پس از اجرای موفقیت آمیز این طرح بصورت کشوری اجرایی می شود.

به گفته وی، ارتقاء سلامت اجتماعی با هدف انجام اقدامات پیشگیرانه، نشاط اجتماعی، بالا بردن سطح ارتباط افراد با یکدیگر و... از جمله اهداف تدوین سیاستهای سلامت اجتماعی است که پیگیری خواهد شد.

فرید با اشاره به اینکه تجمیع خدمات اجتماعی نیز در دستور کار قرار دارد، گفت: با اجرای این طرح به جای اینکه مردم به ما مراجعه کنند، ما به آنها مراجعه می کنیم و پرونده سلامت خانوار نیز برای افراد تشیل می شود.

وی از همکاری وزارت کشور و فرمانداری در اجرای این طرح خبرداد و اظهار داشت: براساس تفاهم نامه منعقد شده وظایف تمامی دستگاههای مرتبط مشخص شده است و بهزیستی محوریت راهبردی دارد و وزارت کشور نیز در اجرا و در تخصیص اعتبار حمایت می کند.

کلید واژه ها: سازمان بهزیستی کشورپرونده سلامت اجتماعی خانوار


نظر شما :