رفع مشکل فوتبال بانوان ایران در راه المپیک ۲۰۲۰

۰۷ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۲ کد : ۱۹۵۸ اصلی ورزشی
رفع مشکل فوتبال بانوان ایران در راه المپیک ۲۰۲۰

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: کشور قطر به جای فلسطین اشغالی به عنوان میزبان رقابت‌های فوتبال بانوان در مرحله دوم انتخابی المپیک ۲۰۲۰ معرفی می‌شود.

به گزارش ایسنا، در پی میزبانی فلسطین از گروه تیم ملی فوتبال بانوان ایران در مرحله دوم انتخابی المپیک ۲۰۲۰ و مشکلاتی که برای اعزام تیم ایران به این کشور وجود داشت، فدراسیون فوتبال طی مکاتباتی با فیفا خواستار تغییر میزبانی از فلسطین اشغالی به کشوری دیگر شد که در نهایت به نظر می‌رسد این اتفاق در حال انجام است و قطر به عنوان میزبان گروه C این رقابت‌ها معرفی شده است.

پیرو هماهنگی‌هایی که با کمیته مسابقات فیفا و AFC انجام شده، قرار است قطر به عنوان میزبان ایران انتخاب شود. تاکنون نظر فیفا نسبت به این تغییر میزبانی مثبت بوده و تنها تاییدیه نهایی AFC باقی مانده است.

مسؤولان فدراسیون فوتبال ایران با رئیس کمیته مسابقات AFC که قطری است، صحبت کرده‌اند و رایزنی‌های لازم انجام شده و در این صحبت‌ها موافقت‌های فلسطین نیز جلب شده است.

یکی از مسؤولان روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال فدراسیون فوتبال این خبر را تأیید کرد. به گفته مسؤولان فدراسیون ایران، تاییدیه مکتوب این تغییر میزبانی تا ۲۴ ساعت آینده به فدراسیون‌های گروه C رقابت‌های مقدماتی المپیک ارسال خواهد شد.

کلید واژه ها: فوتبال بانوان ایران المپیک ۲۰۲۰


نظر شما :