خداحافظی ال جی با صنعت تلفن همراه

۱۳ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۹:۱۸ کد : ۱۸۱۵۷ خواندنی‌ها آخرین اخبار
به نظر می‌رسد شایعات درباره خروج برند ال جی از تجارت تلفن همراه حقیقت دارد. به خصوص با توجه به این که تجارت تلفن همراه ال جی در شش سال گذشته با ضرر خالص کار کرده و به نوعی بن بست برخورد کرده است.
خداحافظی ال جی با صنعت تلفن همراه

سرویس خواندنی‌ها وقایع اتفاقیهبه نظر می‌رسد شایعات درباره خروج برند ال جی از تجارت تلفن همراه حقیقت دارد. به خصوص با توجه به این که تجارت تلفن همراه ال جی در شش سال گذشته با ضرر خالص کار کرده و به نوعی بن بست برخورد کرده است.

به گزارش انتخاب، راه‌های کمی وجود دارد که ال جی بتواند در صنعت تلفن همراه باقی بماند. گزارش جدید The Korea Times با استناد به منابع صنعتی ادعا می‌کند که ال جی از هفته آینده خروج خود از بازار تلفن‌های هوشمند را تأیید خواهد کرد. این گزارش مشخص می‌کند که هفته آینده، ۵ آوریل، تصمیم گیری درباره سرنوشت بخش تلفن همراه ال جی، با اعلامیه رسمی اعلام خواهد شد.

طی هفته‌های گذشته بار‌ها و بار‌ها شایعات درباره فروش بخش تلفن همراه ال جی تکذیب شد. اکنون بار دیگر این شایعات قدت گرفته و به عبارتی رنگ و بوی حقیقت گرفته اند.

یک مقام ال جی الکترونیکس اظهار داشت که این شرکت چندین استراتژی را برای تجارت تلفن همراه خود در نظر گرفته است از جمله فروش کل بخش و همچنین فروش تقسیم شده و خارج شدن کامل از تجارت گوشی‌های هوشمند.

انتهای پیام/

 


نظر شما :