سازمان بورس:

سود سهام عدالت به ۴۳.۶ میلیون نفر پرداخت شد

۲۹ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۰:۱۸ کد : ۱۷۶۹۱ برگزیده ها اقــتــصــادی
سازمان بورس و اوراق بهادار روز جمعه در اطلاعیه‌ای با ارایه توضیحاتی در خصوص پرداخت سود سال ۹۸ سهام عدالت، اعلام کرد که روز گذشته ۴۳ میلیون و ۶۵۰ هزار و ۶۱۸ نفر از مشمولان سهام عدالت در کشور، نیمی از سود سهام خود را دریافت کردند.
سود سهام عدالت به ۴۳.۶ میلیون نفر پرداخت شد

سرویس اقتصادی وقایع اتفاقیه - سازمان بورس و اوراق بهادار روز جمعه در اطلاعیه‌ای با ارایه توضیحاتی در خصوص پرداخت سود سال 98 سهام عدالت، اعلام کرد که روز گذشته ۴۳ میلیون و ۶۵۰ هزار و ۶۱۸ نفر از مشمولان سهام عدالت در کشور، نیمی از سود سهام خود را دریافت کردند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه ایران، سازمان بورس و اوراق بهادار با انتشار اطلاعیه ای توضیحاتی را درباره پرداخت سود سال سهام عدالت ارائه داد.

در متن این اطلاعیه سازمان بورس و اوراق بهادار آمده است: مرحله نخست توزیع سود سهام عدالت به میزان ۵۰ درصد از سود متعلق به هر سهام‌دار در هر دو روش مستقیم و غیرمستقیم به ۴۳ میلیون و ۶۵۰ هزار و ۶۱۸ نفر از سهام‌داران که اطلاعات خود را در سامانه سجام ثبت کرده بودند، انجام شد.

تعداد کل مشمولین سهام عدالت ۴۹ میلیون و ۱۴۸ هزار و ۷۷۵ نفر است که از این بین، بیش از دو میلیون و ۶۰۰ هزار نفر فوت کرده اند که سود سهام این گروه، در حساب های آنان تا زمان تعیین تکلیف قانونی باقی خواهد ماند.

در ادامه این متن اطلاعیه اعلام شده است: مابقی افراد کسانی هستند که اطلاعات حساب‌های ایشان برای واریز سود سهام در دسترس نیست و آن دسته از هم‌وطنانی که هنوز شماره حسابی را برای دریافت سود معرفی نکرده اند می‌توانند از طریق ثبت نام در سامانه سجام به نشانی www.sejam.ir شماره حساب خود را اعلام یا از طریق مراجعه به سایت www.sahamedalat.ir مشخصات حساب خود را تکمیل کنند.

از سوی دیگر با توجه به گستردگی عملیات واریز سود، پیامک‌های اطلاع رسانی توسط شبکه بانکی به تدریج برای سهامداران ارسال خواهد شد.

انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: سود سهام عدالت


نظر شما :