نامزد کارگزاران معلوم شد

۲۶ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۵:۵۵ کد : ۱۷۵۹۹ سیاسی آخرین اخبار
نمازی، عضو شورای مرکزی کارگزاران گفت: نامزد نهایی کارگزاران محسن هاشمی است.
نامزد کارگزاران معلوم شد

سرویس سیاسی وقایع اتفاقیه - فردا - احزاب مختلف در هفته‌های اخیر به دنبال پیدا و معرفی کردن بهترین و مناسب‌ترین نیروی خود بوده و این امید را داشته و دارند که گزینه اعلامی مورد اجماع سایر احزاب در جریان متبوع‌شان نیز باشد. در جبهه اصلاح‌طلبی اما نظر کارگزاران به واسطه اصراری که به ائتلاف داشته است از اهمیت ویژه‌ای برخوردار شده است. البته این حزب از چندی قبل حداقل در مواضع اعلامی تغییر نظر داد و اعلام کرد که هم نامزد حزبی خواهد داشت و هم از تصمیم جبهه‌ای اصلاح‌طلبان تبعیت می‌کند.

نامزد حزبی کارگزارن اما معلوم نبود تا اینکه علی‌محمد نمازی، عضو شورای مرکزی این حزب اعلام کرد که «تا آنجا که بنده اطلاع دارم کاندیدای نهایی حزب کارگزاران آقای محسن هاشمی است». به گزارش تسنیم، وی همچنین گفت که « جایگاه آقای حسن خمینی که یادگار حضرت امام است باید حفظ شود و توصیه بنده به ایشان این است که کاندیدای ریاست جمهوری نشود.».

این درحالی است که خود محسن هاشمی دیروز در پاسخ به سوالی انتخاباتی گفته بود که نامزد انتخابات شورای شهر نبوده و درباره انتخابات ریاست جمهوری نیز قرار شده که گول نخورد!  

لازم به یادآوری است که او چند رو قبل‌تر نیز گفته بود که گزینه حزبی کارگزاران خودش و اسحاق جهانگیری هستند اما نظرهای به محمد جواد ظریف مثبت‌تر است.

سخنگوی کارگزاران تا کنون مطلبی درباره نامزد نهایی نگفته و اظهارات نمازی را نمی‌توان رسمی تلقی کرد اما به قدر کافی گویاست و نشان می‌دهد که حداقل تا اینجای کار محسن هاشمی از جهانگیری و ظریف که حتی در اصل کاندیداتوری نیز تردید دارد؛ پیش است.

انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: محسن هاشمی کارگزران


نظر شما :