اعلام آمادگی رسول‌پناه برای افشاگری علیه پرسپولیس

۲۶ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۹:۲۹ کد : ۱۷۵۸۴ ورزشی آخرین اخبار
مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس که پیش‌تر درخواست مناظره با یحیی گل‌محمدی را داشت، حالا در آخرین نامه خود به تهیه کننده برنامه فوتبال برتر، بدون حضور مربی و مدیران این باشگاه هم حاضر به ارائه توضیحات خود است.
اعلام آمادگی رسول‌پناه برای افشاگری علیه پرسپولیس

سرویس ورزشی وقایع اتفاقیه - پخش فایلی صوتی از رسول پناه در روزهایی که پرسپولیس به فینال آسیا صعود کرده بود و در امتداد آن انتشار یک فایل ویدئویی از مدیرعامل پرسپولیس سبب شد تا این چهره از مدیرعاملی باشگاه کنار برود. با این حال رسول پناه در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس باقی مانده بود، تا سری دوم فایل های ویدئویی منتشر شد و او درنهایت چاره ای جز خداحافظی با باشگاه پرسپولیس پیدا نکرد.

پس از این اتفاقات بود که رسول پناه بارها در مصاحبه های خود مدعی شد که حرف های او به صورت بریده بریده منتشر شده و اگر یحیی گل محمدی حاضر باشد در یک برنامه زنده تلویزیونی با او مناظره خواهد کرد؛ درخواستی که هیچ گاه از سوی سرمربی پرسپولیس با پاسخ مثبت همراه نشد و حتی استقلالی ها نیز برنامه فوتبال برتر را به دلیل شکل ندادن این مناظره به پرسپولیسی بودن متهم کردند.

حالا و در شرایطی که سال 1399 رو به پایان است و تیم های لیگ برتری استراحتی 18 روزه را تا شروع رقابت تجربه خواهند کرد، مهدی رسول پناه مدیرعامل پیشین باشگه بار دیگر نامه ای خطاب به مهدی هاشمی تهیه کننده برنامه فوتبال برتر نوشته و اعلام آمادگی کرده که حتی در صورت عدم حضور یحیی گل محمدی و مدیران پرسپولیس، در این برنامه شرکت خواهد کرد و توضیحاتی پیرامون دوران حضورش در این باشگاه و حواشی رخ داده ارائه خواهد کرد.

نامه مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس به شرح زیر خطاب به تهیه کننده برنامه فوتبال برتر نوشته شده است:

جناب آقای هاشمی
تهیه کننده محترم برنامه فوتبال برتر

بارها آقای یحیی گل محمدی را به مناظره دعوت کردم تا ایشان در مورد دست های پنهانی که علیه پرسپولیس کار می کنند توضیح دهند اما متأسفانه ایشان نه تنها برای احترام به هواداران واقعی پرسپولیس که قطعاً هیچ اولویتی بالاتر از فوتبال پاک برای آنها مهم نیست، حاضر به حضور در مناظره نشدند بلکه پشت عبارت های تکراری و بی خاصیت «حاشیه سازی برای تیم» و «بر هم زدن تمرکز تیم» پنهان شدند.  

با این شرایط وقت آن فرا رسیده که مدیریت باشگاه پرسپولیس بعنوان امانتدار مکتب بزرگ پرسپولیس وارد عمل شود و نسبت به دغدغه های جدی که ذهن دلسوزان فوتبال را آزار می دهد شفاف سازی های لازم را بعمل آورد.

اینجانب با وجود همه موانع، بدینوسیله اعلام می نمایم بمنظور تبیین واقعیت هایی که مردم از آن بی اطلاع هستند، آمادگی خود را برای حضور در برنامه فوتبال برتر اعلام می نمایم و حتی در صورت عدم حضور آقای گل محمدی یا مدیران باشگاه در این برنامه، به پیشگاه هواداران توضیحاتی را درباره این مسایل ارایه خواهم نمود:

۱. ابهامات قرارداد سرمربی محترم پرسپولیس که منجر شد دیگر در جلسات هیأت مدیره باشگاه حاضر نشوم.

۲. دلایل جدایی برخی از بازیکنان و مقاومت هیأت مدیره وقت باجدایی چند ستاره کنونی تیم واتفاقاتی که در این خصوص رخ داد.

۳- عملکرد مدیریت فعلی باشگاه وپیامدهای ان.

۴- سایر مواردی که حق هواداران است که از آن مطلع شوند.

قطعاً بیان این مسایل، با هدفی جز بازگو نمودن حقایق برای شفاف سازی نمی باشد. 

با آرزوی سربلندی پرسپولیس

مهدی رسول پناه.

انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: مهدی رسول پناه پرسپولیس


نظر شما :