پولی شدن واکسیناسیون پزشکان صحت دارد؟

۱۹ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۸:۲۳ کد : ۱۷۲۴۶ جامـــعه آخرین اخبار
مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی درباره خبر‌های منتشر شده پیرامون دریافت هزینه از پزشکان برای واکسیناسیون کرونا توضیحاتی داد.
پولی شدن واکسیناسیون پزشکان صحت دارد؟

سرویس جامعه وقایع اتفاقیه -  حسین کرمانپور مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی در گفت‌وگو باشگاه خبرنگاران، درباره احتمال دریافت هزینه از پزشکان برای واکسیناسیون آن‌ها در برابر کرونا، اظهار کرد: ما یک فراخوان ثبت نام واکسن کرونا برای پزشکان گذاشته ایم که بتوانند پس از ثبت نام در سایت واکسن کرونا دریافت کنند، در حقیقت هدفمان این است که بدانیم چه تعدادی از پزشکان داوطلب دریافت واکسن هستند و معنای این فراخوان آن است که زدن واکسن کرونا در مرحله اول اجباری نخواهد بود.

او گفت: پس از پایان مرحله ثبت نام ما نظرسنجی می‌کنیم که کدام پزشکان به طور قطع داوطلب دریافت واکسن هستند، زیرا ممکن است به دلایلی شرایط فراهم کردن واکسن وجود نداشته باشد، به همین منظور باید بدانیم کدام پزشکان با هزینه کردن راضی به دریافت واکسن هستند.

کرمانپور ادامه داد: با توجه به مشکلاتی که برای تامین واکسن کرونا وجود دارد برخی از پزشکان از سازمان نظام پزشکی درخواست کرده اند که با هزینه خودشان برای آن‌ها واکسن تهیه شود.

او یادآوری کرد: این موضوع که قرار است سازمان پزشکی به اجبار هزینه ای برای واکسیناسیون پزشکان دریافت کند شایعه‌ای بیش نیست و آن را تکذیب می‌کنیم.

انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: واکسن کرونا


نظر شما :