هزینه ۱۱ میلیارد تومانی تیم ملی فوتبال در جام ملت ها

۱۴ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۳:۱۱ کد : ۱۷۰۶ اصلی ورزشی
معاون وزیر ورزش و جوانان با اشاره به هزینه ۱۱ میلیارد تومانی آماده سازی تیم ملی در جام ملت های آسیا گفت: از ابتدای سال تاکنون ۲۷ میلیارد تومان کمک و ۴،۵ میلیون دلار ارز به فدراسیون فوتبال پرداخت شده که بیشتر از تعهد این وزارتخانه بود.
هزینه ۱۱ میلیارد تومانی تیم ملی فوتبال در جام ملت ها

روزنامه آنلاین وقایع اتفاقیه: «محمدرضا داورزنی» معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزیر ورزش افزود: با توجه به آمادگی تیم ملی و اینکه تیم هشت سال در اختیار سرمربی و کادر فنی گرانقیمت خود بود، انتظار مردم، قهرمانی در جام ملت‌ها بود و پیش‌بینی پاداش این موفقیت را داشتیم تا در صورت قهرمانی بلافاصله پرداخت شود.

به گزارش ایرنا، داورزنی ادامه داد: به پیشنهاد وزیر ورزش و جوانان و موافقت معاون اول رئیس جمهور، ۱۱ میلیارد تومان در سه مرحله (۲،۵، ۵ و ۳،۵ میلیارد) در ۲ ماه برای تامین هزینه‌های تدارکاتی و پشتیبانی و آماده سازی تیم ملی و همچنین پاداش ورزشکاران در اختیار فدراسیون فوتبال قرار گرفت. تا اینجا هر آنچه که مربوط به وزارتخانه بوده تمام و کمال انجام شده است.

معاون وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: از نظر ارزی نیز از ابتدای سال تا اوایل مهر ارز مورد نیاز تیم ملی و فدراسیون فوتبال با نرخ ۴۲۰۰ تومان و از مهر ماه تاکنون یورو با نرخ بازار ثانویه و مجموعا به میزان ۴.۵ میلیون دلار در اختیار فدراسیون فوتبال قرار گرفته است.

معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در خصوص نتایج تیم ملی در جام ملت‌های آسیا گفت: درباره عملکرد تیم ملی و مسائل فنی، باید فدراسیون پاسخگو باشد و قطعا به زودی این کار را انجام خواهد داد.

وی گفت: برای آینده تیم ملی بهتر است فدراسیون ابتدا اهداف و برنامه‌های خود را تا جام جهانی و جام ملت‌های پیش رو تبیین کند و براساس آن گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی را شناسایی و پس از رسیدن به جمع بندی معرفی کند. قطعا وزارت از این فرایند تیم ملی و سرمربی معرفی شده همچون گذشته حمایت خواهد کرد.

کلید واژه ها: تیم ملی فوتبال ایرانوزیر ورزش و جوانانجام ملت های آسیا


نظر شما :