ساخت مجسمه طلایی ترامپ +عکس

۱۱ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۹:۵۲ کد : ۱۶۷۷۷ بین الملل آخرین اخبار
این مجسمه را برای چهل و پنجمین ریاست جمهوری امریکا ساخته ام. وقتی مجسمه‌هایی از ترامپ که به صورت عریان یا در توالت ساخته شده بود، دیدم، گفتم من مجسمه بهتری خواهم ساخت. مجسمه ساخته شده در حد و اندازه موزه است و من امیدوارم که در کتابخانه ریاست جمهوری در قسمت ترامپ گذاشته شود.
ساخت مجسمه طلایی ترامپ +عکس

سرویس بین الملل وقایع اتفاقیهمجسمه طلایی رئیس جمهور پیشین امریکا، دونالد ترامپ، که نظر بسیاری مردم را در کنفرانس اقدام سیاسی محافظه کاران به خود جلب کرد، در مکزیک ساخته شد.

پایگاه خبری پولیتیکو گزارش داد: آقای Zegan این مجسمه ۲۰۰ پوندی (نزدیک به ۱۰۰ کیلو) را در عرض ۶ ماه با کمک ۳ فرد دیگر ساخته است. این مجسمه از فایبرگلاس ساخته و با کروم رنگ شده است.

او در مصاحبه با پولیتیکو گفته است: آن زمان اگر کسی به من ۱۰۰/۰۰۰ هزار دلار می‌داد، این مجسمه را به او می‌فروختم. او همچنین مجسمه‌ای به جنس استیل از ترامپ ساخته که حدود ۵۰ هزار دلار ارزش دارد.

وی می‌گوید، سال پیش می‌خواسته در مراسم تولد ترامپ به داخل عمارت او رفته و مجسمه استیلی را به او هدیه کند، ولی محافظان ترامپ از ورود وی جلوگیری کردند.

پیش از این نیز مجسمه طلایی دونالد ترامپ از سوی آوانجلیست ها (مسیحیان صهیونیست امریکا ) ساخته شد.

وی در ادامه مصاحبه می‌گوید: من طرفدار ترامپ نبودم. فقط میخواستم به خانم هیلاری رای ندهم؛ پس به ترامپ رای دادم.

آقای Zegan سازنده این مجسمه می‌گوید: این مجسمه را برای چهل و پنجمین ریاست جمهوری امریکا ساخته ام. وقتی مجسمه‌هایی از ترامپ که به صورت عریان یا در توالت ساخته شده بود، دیدم، گفتم من مجسمه بهتری خواهم ساخت. مجسمه ساخته شده در حد و اندازه موزه است و من امیدوارم که در کتابخانه ریاست جمهوری در قسمت ترامپ گذاشته شود.

بنا بر این گزاvش، مجسمه ترامپ او را با کت و کراوات به همراه شلواری با طرح پرچم آمریکا نشان می‌دهد. Zegan در توضیح آن می‌گوید: انتخاب کت و کراوات به خاطر این است که ترامپ یک تاجر است و کراوات به رنگ قرمز به نشانه حزب جمهوریخواه بوده و رنگ قرمز و سفید آبی نشان از میهن پرستی اوست، اما صندل و شلوارک یعنی الان وقت بازنشستگی اوست و باید در کنار ساحل به تفریح بپردازد.

او در جواب این که آیا می‌خواهی بار دیگر ترامپ انتخاب شود می‌گوید: اگر او بخواهد این اتفاق حتما خواهد افتاد.

گفتنی است، مجسمه در سالن نمایشگاه هتل Hyatt در اورلاندو، محل کنفرانس حزب محافظه کار جای گرفت و در کنفرانس اقدام سیاسی محافظه‌کاران، از مجسمه طلایی دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا رونمایی شد.

کاربران توییتر پس از اشتراک ویدئوی این گردهمایی، مجسمه ترامپ را با گوساله طلایی سامری در کتاب مقدس مقایسه و کاریکاتور‌هایی با همین مضمون منتشر کردند.

آقای ترامپ روز یکشنبه برای اولین بار پس از ترک کاخ سفید در این کنفرانس سخنرانی خواهد نمود.

انتهای پیام

کلید واژه ها: دونالد ترامپ مجسمه طلایی ترامپ


نظر شما :