سقوط ادامه‌دار بیت کوین در بازار جهانی

۰۸ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۸:۵۰ کد : ۱۶۶۲۴ اقــتــصــادی آخرین اخبار
در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت هر توکن بیت کوینبیش از ۸ درصد ریخت.
سقوط ادامه‌دار بیت کوین در بازار جهانی

سرویس اقتصادی وقایع اتفاقیه - به نقل از کوین مارکت کپ، در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین بیش از 8 درصد سقوط کرد و به زیر 46 هزار دلار رسید.

بر همین اساس در معاملات دقایق اخیر قیمت هر توکن بیت کوین با 8.4 درصد کاهش در قیمت نسبت به 24 ساعت گذشته، با قیمت 45922 دلار معامله شده است.

قیمت کنونی نسبت به 7 روز پیش هم بالای 10 درصد افت داشته است.

به طور کلی شاید بتوان این هفته را بدترین هفته معاملاتی بیت کوین و بازار ارز مجازی طی چند سال گذشته نامید چرا که در حالی قیمت بیت کوین امروز به زیر 46 هزار دلار رسیده که ابتدای هفته به حدود 58 هزار دلار رسیده بود.

اتریوم هم که دومین ارز پر طرفدار بازار ارز مجازی به شمار می رود نیز امروز 9.24 درصد افت قیمت داشت و به 1467 دلار در هر توکن رسید.

بینانس کوین هم که شگفتی ساز هفته پیش بود این هفته سقوط سنگینی داشت و امروز هم 6.63 درصد افت قیمت را به ثبت رساند و به قیمت 228 دلار رسید.

اظهارات منفی ابتدای هفته ایلان ماسک، بنیانگذار شرکت خودروسازی تسلای آمریکا و یکی از ثروتمندترین افراد جهان، در باره بیت کوین در روزهای ابتدایی این هفته یکی از دلایل سقوط قیمت بیت کوین و متعاقبا ارزهای مجازی در جهان بوده است.

انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: بیت کوین ارز دیجیتال


نظر شما :