رفاقت با رژیم‌ صهیونیستی برای آمریکا مهم‌تر از ایران است

فریب نمایش رسانه‌ای «بایدن» را نمی خوریم

۰۲ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۰:۱۲ کد : ۱۶۳۲۴ برگزیده ها
عضو هیئت رئیسه کمیسیون داخلی کشور و شوراها گفت: حرف ما حرف مقام معظم رهبری است و باید همه تحریم ها لغو شود، با حرف و شعار گول نخواهیم خورد.
فریب نمایش رسانه‌ای «بایدن» را نمی خوریم

سرویس سیاسی وقایع اتفاقیه - «علی حدادی»، عضو هیئت رئیسه کمیسیون داخلی کشور و شوراها در گفت‌وگو با راه دانا؛ با اشاره به اینکه فرصت یک ماهه مجلس در قانون راهبردی لغو تحریم ها رو به اتمام است و آمریکا هنوز اقدام عملی برای لغو تحریم ها انجام نداده است گفت: مجلس خروج از پروتکل الحاقی را با در نظر گرفتن شروطی به قانون تبدیل کرده است، مهلتی را در مصوبه مجلس به آمریکا دادیم اما متاسفانه در عمل از سوی طرف های برجام اقدامی را شاهد نبودیم.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه دستگاه دیپلماسی کشور نیز آنگونه که انتظار می رفت به دفاع از این مصوبه نپرداخت ادامه داد: این مصوبه برای دفاع از خون شهدای هسته ای ، منافع ملی، حفظ دانش هسته ای  است و مجلس برای اجرای آن بدون اغماض مصمم است.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون داخلی کشور و شوراها با بیان اینکه تصور اینکه بایدن اقدامی به نفع ملت ایران انجام خواهد داد سرابی بیش نیست عنوان کرد: سوابق رئیس جمهور آمریکا نشان داده که وی بیشتر از آن که به دنبال دوستی با ملت ایران باشد به دنبال حفط رفاقت خود با دشمنان ملت ایران است.

حدادی با اشاره به اینکه بایدن به اذعان خودش طرفدار جدی رژیم صهیونستی است تصریح کرد: وظیفه ما بر این است که نگاه به داخل کشور داشته باشیم و به چیزی جز لغو تحریم ها راضی نشویم.

وی با اشاره به اینکه راهبرد جمهوری اسلامی ایران در این خصوص از سوی مقام معظم رهبری تعیین شد ادامه داد: به جز لغو همه تحریم ها چیزی پذیرفتی نیست زیرا زمان حرف و شعار از سوی آمریکا و غرب به پایان رسیده است الان وقت عمل است.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه کسی باور نمی کرد که جمهوری اسلامی ایران این مصوبه را عملیاتی کند تاکید کرد: طی روزهای گذشته ایالات متحده آمریکا به این باور رسیده که تصمیم ما جدی است و برای خروج از پروتکل الحاقی مصمم هستیم شروع به نمایش رسانه ای کردند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون داخلی کشور و شوراها با اشاره به اینکه سازمان انرژی اتمی موظف است در مسیر اجرای این قانون تولید اورانیوم با غنای 20 درصد را اجرایی کند تاکید کرد: یکی از ظرفیت های عالی کشور ما دانشمندان هسته ای و مجلس نسبت به دانشمندان جوان و مردم ایران احساس مسئولیت می کند از این رو به طور جدی اجرای این قانون را دنبال خواهد کرد.

حدادی با اشاره به اینکه حرکت های نمایشی بایدن نتیجه ای به دنبال نخواهد داشت خاطرنشان کرد: کسانی بودند که در آغاز برجام وعده لغو تحریم ها را دادند اما نه تنها این وعده عملیاتی نشد بلکه تحریم های جدیدی بر ملت ایران تحمیل کردند و برجام هم برای ملت نتیجه ای نداشت.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون داخلی کشور و شوراها یادآور شد: حرف ما حرف مقام معظم رهبری است و با حرف و شعار گول نخواهیم خورد؛ یا لغو همه تحریم ها و یا خروج از پروتکل الحاقی.

انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: جو بایدن برجام علی حدادی


نظر شما :