واکنش واعظی به راه‌اندازی سایتی از سوی کمیسیون اصل نود مجلس

وصول ۲۱۹ هزار شکایت علیه رئیس‌جمهور

۰۱ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۸ کد : ۱۶۳۰۱ برگزیده ها سیاسی آخرین اخبار
در حالیکه رئیس کمیسون اصل نود از وصول شکایت ۲۱۹ هزار نفر از مردم درخصوص عملکرد رئیس جمهور خبر داد، رئیس دفتر رئیس جمهور به راه اندازی سایتی از سوی کمیسیون اصل نود مجلس به منظور دریافت شکایت‌های مردمی علیه رئیس جمهور واکنش نشان داد و گفت: واقعا متاسف هستم؛ نمی‌دانم برخی افراد در مجلس چه منطقی را دنبال می کنند.
وصول ۲۱۹ هزار شکایت علیه رئیس‌جمهور

سرویس سیاسی وقایع اتفاقیه - در حالیکه رئیس کمیسون اصل نود از وصول شکایت 219 هزار نفر از مردم درخصوص عملکرد رئیس جمهور خبر داد، رئیس دفتر رئیس جمهور به راه اندازی سایتی از سوی کمیسیون اصل نود مجلس به منظور دریافت شکایت‌های مردمی علیه رئیس جمهور واکنش نشان داد و گفت: واقعا متاسف هستم؛ نمی‌دانم برخی افراد در مجلس چه منطقی را دنبال می کنند.

نصرالله پژمانفر، رئیس کیمسیون اصل نود مجلس در توئیتی نوشت: شکایت 219 هزار نفر از مردم درخصوص عملکرد جناب آقای روحانی در کمیسیون اصل نود وصول شد. وظایف نظارتی کمیسیون اصل نود فراقوه‌ای است و مطالبات عمومی را در چارچوب قانون و بدون نگاه سیاسی و جنجالی پیگیری و نتایج آن را به مردم ارائه می‌کند.

در همین حال محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور در گفت‌وگو با ایلنا، در واکنش به راه اندازی سایتی از سوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی به منظور دریافت شکایت‌های مردمی علیه رئیس جمهور گفت: ما در این مجلس بدعت‌های جدید و مختلفی را شاهد هستیم.

وی ادامه داد: کشور در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری به انسجام و وحدت نیاز دارد و این گونه اقدامات باعث تفرقه می‌شود؛ فارغ از هر کاری که انجام می‌دهیم، باید بدانیم که این علامتی که ما به خارج از کشور می‌دهیم خوب نیست.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: واقعا متاسف هستم؛ نمی‌دانم برخی افراد در مجلس چه منطقی را دنبال می کنند؛ البته این کلیت مجلس نیست و عده‌ای تندرو مشغول انجام کارهای تبلیغاتی هستند.

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: کشور در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری به انسجام و وحدت نیاز دارد و این گونه اقدامات باعث تفرقه می‌شود؛ فارغ از هر کاری که انجام می‌دهیم، باید بدانیم که این علامتی که ما به خارج از کشور می‌دهیم خوب نیست.

وی ادامه داد: شاهد هستیم که عده‌ای امروز سفرهای نظارتی و میدانی می‌روند و از هواپیما و هلیکوپتر بیت المال استفاده می‌کنند؛ همه شواهد هم حاکی از این است که این اقدامات برای کارکرد تبلیغاتی و انتخاباتی صورت می گیرد؛ این کارها خوب نیست و مردم می‌فهمند.

منبع: انتخاب

انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: واکنش واعظی راه‌اندازی سایتی سوی کمیسیون اصل نود مجلس وصول ۲۱۹ هزار شکایت علیه رئیس‌جمهور


نظر شما :